Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

10. 2. 2019 - muži B: Střelnice v prvním přípravném zápasu Benfiky.

Benfika si ke svému prvnímu zimnímu přípravnému zápasu pozvala tým TJ Poličná. Velký počet branek je dobrou pozvánkou na další duely.
Začátek utkání byl předznamenám množstvím nepřesností pramenících ze skutečnosti, že oba týmy svou přípravu na jaro teprve zahájily.
Počáteční oťukávání soupeřů v prvním poločasu a zjišťování vlastních herních možností s přibývajícím časem přešlo v náznaky kombinační hry a vytváření gólových příležitostí.
Výsledek 1:1 po první pětačtyřicetimunutovce nenaznačoval dění druhé půle. "Nastartované útočné motory" obou týmů spustily překvapivou kanonádu. Nejprve do 60. minuty domácí využili spánku obrany Poličné a navršili skóre až na děsivých 5:1. Hosté se však z rychlé gólové nadílky brzy oklepali a do konce zápasu ukázali, že i jim je "tah na bránu" vlastní a dokázali upravit konečný výsledek na spravedlivý stav 6:4.