Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

7. 11. 2018 - U17: Spokojenost s bodem proti Prostějovu


TJVM U17 - 1. SK Prostějov 2:2 (1:2)
branky: 14´ Kopecký, 52´ Klanica - 20´ a 23´ Šlechta
sestava TJVM: Miroslav Mireček Vrba - Daniel Němec, Tomáš Nevařil, Ondrys Matocha (K), Viktor Bumbala - Lukáš Melichařík, Honza Nerušil - Jarek Číp, Lukáš Vrabec, Matouš Kopecký - Lukáš Křenek.
Střídali: 51´ David Klanica (Křenek), Tomas Maler (Číp), Lukáš Sekyra (Němec), 65´ Michal Woloczij (Matocha), Matyáš Válek (Vrabec), 74´ Michal Cacek (Kopecký), 80´ Kryštof Vičík (Nerušil)
V dalším domácím zápase jsme chtěli bodovat, a to se podařilo. Prostějov není jednoduchý soupeř a dokázal to i tím, že jednobrankové vedení dokázal otočit během tří minut. Bohužel toto jsme jim velmi usnadnili našimi chybami. Do vedení jsme šli už ve 14. minutě. Osamocený Kopecký na zadní tyči hlavou skvěle zužitkoval centrovaný míč a usměrnil ho do sítě. Vyrovnání zařídil hostující Šlechta díky špatnému vyjetí obrany. O tři minuty později stejný hráč poslal hosty do vedení kvůli školácké chybě brankáře Vrby. Takové věci se bohužel ve fotbale stávají. Tým ale nesmí sklopit hlavu a naopak se ještě tvrději rvát o výsledek. To se podařilo a Klanica po rychlé akci zálohy z prvního doteku vyrovnal. Tři body nám v závěru utekly doslova o fous a Cacek jen těsně minul. ... S domácím bodem proti silnému soupeři můžeme být spokojeni a všechen zbytek sil vrhneme do posledního zápasu, kdy se střetneme s Opavou, za kterou hrají naši bývalí hráči Martin Vašek, David Smilek a Honza Hegar.
Michal Vacula - trenér TJVM U17

/img_u17.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/