Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

1. 2. 2020 - U17: Vyrovnaná herní partie se silným soupeřem


TJVM – FC Hlučín 2:3 (1:2)
branky: 26´ Veselý, 80´ Klanica - 5´, 7´ a 88´ HLU
sestava TJVM: Večeřa – Sekyra, Vičík, Kundrát, Horák – Nerušil – Vozák, Veselý, Juřík – Vrána, Klanica
střídali: Mach, Sušeň, Plandor
přátelské utkání za U19: Nevařil, Bumbala, Sekyra
přátelské utkání za U15: Sušeň, Vaigl

V sobotu jsme přivítali zástupce moravskoslezské dorostenecké ligy Hlučín. Že bude třeba přepnout do úplně jiného výkonnostního stupně, poznal náš tým už v prvních deseti minutách. V páté minutě jsme inkasovali po rohovém kopu hostí. Obránci nevystoupili proti míči tak, jak měli a byla z toho první branka utkání. O dvě minuty později jsme opět chybovali. Před pokutovým obloukem jsme propadli hned v několika osobních soubojích a rázem prohrávali o dvě branky. Třetí branka hostí visela ve vzduchu, a tak bylo třeba provést okamžité střídání, něco si dovysvětlit a „mírně“ zvýšit hlas.
Pak jsme začali konečně hrát podle mých představ. Neustále jsme napadali rozehrávku soupeře a prováděli vysoký presink. Z toho pramenila i naše první branka. Renda Veselý vybojoval míč a chladnokrevně zakončil. Od této chvíle se hosté do optimální herní pohody zpět nedostali a na hřišti jsme začali dominovat my. Vypracovali jsme si celou řadu šancí, kdy míč jen těsně míjel branku. I nadále jsme napadali rozehrávku soupeře, a když mu nezbylo nic jiného, než vysoký balón, sbírala ho naše „šestka“ Honza Nerušil, který okamžitě zakládal nový útok. Honza odehrál výborný zápas a po prvních deseti minutách, kdy jsme se hodně hledali, byl nejlepším hráčem na hřišti. Velmi aktivní směrem dopředu byl i Vašek Vozák, David Klanica a Jindra Vrána, ale o tom, že jsme nedokázali vyrovnat, rozhodovala koncovka. Ta ovšem v této fázi přípravy není tím nejdůležitějším a hlavní je kondice a náš herní projev. Tady jsme obstáli a v druhém poločase jsme soupeři v podstatě nedovolili vystřelit na naši branku. Zahrávali jsme celou řadu standardních situací a rohy Adama Juříka byly hodně nebezpečné. Smolařem se u nich stal Tadeáš Horák, který předvedl ukázkový výběr místa, ale chyběla přesnější muška v zakončení a taky víc štěstí. Vyrovnání jsme se dočkali až v osmdesáté minutě, kdy se k odraženému míči dostal David Klanica. Předvedl ukázkový nájezd a v souboji jeden na jednoho se s brankářem Hlučína mohl radovat z krásné branky. Už to vypadalo na remízu, ale hosté přece jen dotáhli zápas do vítězného konce. Z ojedinělé akce se propracovali do našeho vápna a rozhodčí Holub odpískal obranný faul Pepy Sušně. I když Staňa Večeřa směr nařízené penalty vystihl, tak na přesně umístěný míč byl krátký.
Se silným soupeřem jsme herně obstáli a v druhém poločase byli jednoznačně lepším celkem. Kondice hráčů je na výborné úrovni. Příští týden náš čeká velmi silný soupeř, naše devatenáctka.
Trenér Michal Vacula, asistent trenéra Zdeněk Němec.

/h1.jpg

/h2.jpg

/h3.jpg

/h4.jpg

/h5.jpg

/h6.jpg

/h7.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/