Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

19.08.2018 | 19. 8. 2018 - U19: Překvapení se nekonalo

FC Zbrojovka Brno B – TJVM 6:2 (4:2)branky: inkas. 18., 33., 36., 43., 73., 84. - 9. Pobořil, 29. Gazdasestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Straka, Vrabec - Pobořil (64. Zahradníček), Gonda – Kadla, Vrána (68. Kristýn), Vozák (52. Daniš)


19.08.2018 | 15. 8. 2018 - U19: První ligový zápas a skóre jako na houpačce

FK Fotbal Třinec – TJVM 4:3 (2:3)branky: inkas. 30., 40., 70., 80. - 9. a 12. Gazda, 41. GondaČK: 25. Smékal (po druhé žluté)sestava TJVM U19: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Straka, Vrabec (86. Kristýn)- Pobořil (67. Daniš), Gonda – Kadla,


27.07.2018 | 22. 7. 2018 - U19: První přípravný zápas starších dorostenců

TJVM U19 – MFK Frýdek Místek U18 2:2 (1:1) Sestava TJVM U19: Fröhlich/Škorňa/Hořanský – Vrabec, Kelárek, Němec, Zahradníček - Pobořil, Gonda – Kadla/Surzyn, Smékal, Vozák/Kristýn – Gazda/HandlChyběli: Skýpala T., Straka, Ryšánek, Vrána, Palacký, KandraHrál se vcelku pohledný a svižný kombinační fotbal.


13.08.2018 | 24. 7. 2018 - U19: Jan Pítr - fotbal je krásná kolektivní hra, zejména, když se to umí!

V dalším pokračování pravidelně nepravidelného zpovědního okénka našich klubových členů přišla řada na Jana Pítra, trenéra starších dorostenců (U19). Stal se zdárným pokračovatelem úspěšné trenérské řady u valašskomeziříčského dorostu. Minulá vítězná sezóna týmu U19 postavila starší dorostence a jejich trenéra Pítra



13.08.2018 | 28. 7. 2018 - U19: Ve velkém vedru chyběla lepší koncovka

TJVM U19 – Hlučín U19 2:3 (1:1)Branky: Gazda, SmékalSestava: Škorňa/Hořanský/ Fröhlich – Němec/Surzyn, Kelárek, Straka, Vrabec/Zahradníček - Pobořil, Gonda – Kristýn/Ryšánek, Smékal, Kadla – Gazda/HandlChyběli: Skýpala T., Palacký, Kandra, Vozák, VránaHosté, se kterými budeme hrát soutěž, nám předvedli, že v


29.07.2018 | 25. 8. 2018 - U19: Dorostenci ladí formu

TJ Jiskra Krhová (muži OP) - TJVM U19 3:6 (2:2)Branky: 3x Vrána, 2x Gazda, KadlaSestava: Škorňa/Hořanský – Němec, Kelárek, Straka, Zahradníček /Surzyn- Pobořil, Gonda – Kadla/Kristýn, Smékal/Vrána, Vrabec/Vozák – Gazda/HandlChyběli: Skýpala T., Ryšánek, Palacký, Kandra, Fröhlich V prvním poločase jsme nestačili




www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/