Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

3. 6. 2018 - U19: Rozhodla lepší koncovka domácích


SK Hanácká Slavia Kroměříž – TJVM 3:2 (2:1)
branky: inkas. 15., 27., 69. - 38. Gold, 55. Smékal
ČK: 79. po druhé žluté Gajdušek
sestava TJVM: Fröhlich – Němec (46. Ryšánek (66. Kandra), Kelárek, Gold, Jašíček – Gajdušek, Straka (63. Pobořil R.) – Kadla, Smékal, Vozák (46. Pobořil P.) – Gajdoš (63. Vrabec)
I do dnešního zápasu jsme šli s cílem vyhrát. Celkem se nám dařila kombinace a hráči se dostávali do nebezpečných zakončení. Nic se nám neujalo a naopak přišla využitá penalta domácích po nastřelené ruce našeho stopera. Byla od těla, nebylo oč se hádat. Snažili jsme se vyrovnat, opět s pěknými akcemi, ale bez gólového momentu. Ve 27. minutě jsme „sežrali“ rozehrávku rohu Kroměříže (puštění míče probíhajícího hráče) a prohrávali o dvě branky. Tento propad u rohu jsem hráčům vyčítal. Už po rozehrání bylo zřejmé, co bude následovat. Až po zápase jsem si uvědomil, že na tento signál nezareagovaly slovutnější obrany a pokud se umí zahrát, je hodně účinný. 
Snížení se nám povedlo do poločasu po brance Golda, který dorazil míč do sítě ze skrumáže po rohu. 
Ve druhém poločasu pokračovala snaha zápas otočit. Už to sice nebylo tak pohledné jako v prvním a hra byla více rozkouskovaná, ale podařilo se nám vyrovnat v 55. minutě Smékalem, který dostal míč do uličky od Gajduška a z otočky přehodil brankáře. Domácí si vedení vzali zpět o čtrnáct minut později. Špatně odehraný míč ve vápně získal protihráč a po uvolnění prostřelil našeho gólmana. Zkoušeli jsme zase vyrovnat, ale přibrzdila nás červená karta Gajduška po druhé žluté a ani hra vabank v deseti vyrovnání nepřinesla. 
I když máme tzv. splněno, porážka mrzí. Kluci nehráli špatně, jen si opět dokázali, že se o výsledku rozhoduje převážně v obou vápnech, kde byli domácí tentokrát úspěšnější.
Jan Pitr – trenér U19

/fotbal3.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/