TJ Řepiště - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (0:1)

10.3.2024

Nepochopitelný kolaps v samotném závěru zápasu znamenal dělbu bodů mezi oba soupeře.

Sestava: Pobořil – Koleček, Němec, Tkadlec, Hrdlička – Bystřičan (35´Veselý; 68´Smilek), Koňařík, Kulhánek, Žilinský, Veselý (84´Křenek) - Výmola (68´Gomola)

Statistiky:

Střelci TJVM: René Veselý (19´), Křenek Lukáš (85´)

Střelci TJŘ: Vrzal Petr (90+1, 90+3)

ŽK TJŘ: Dedek (20´), Macej (78´), Vrzal (90+3´), Gaieb (90+3´)

ŽK TJVM: Koňařík (64´), Veselý (81´), Křenek (90+1)

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

Úvod utkání nám vyšel náramně, již v první minutě jsme se dostali k zahrávání rohu a celkově jsme domácí tým zatlačili do defenzívy. Prvotní nápor pokračoval až do 19. minutě, kdy kapitán Výmola našel přesnou přihrávkou, Reného Veselého, který nás krásnou střelou na vzdálenější tyč poslal do vedení 0:1. V prvním poločase měl ještě Výmola dvě příležitosti, které ovšem nevyužil. Domácí sice ukazovali mírné zlepšení, ale otěže zápasu jsme měli pevně v rukou. Ve 40. minutě nám nebyla například správně neuznaná branky za offsidové postavení. Ve 44. minutě se ocitl ještě Koňařík ve slibné šanci, ale bohužel brankáře domácích nepřekonal. Poločas tak byl ukončen za jednobrankového vedení našeho týmu.

Do druhého poločasu vstoupili domácí o poznání lépe. Ovšem k vyložené šanci se nedostali. A to ani z několika vypracovaných rohů. Největší příležitost měli domácí v 73. minutě, kdy se k propadlému míči dostal útočník Řepiště, ovšem nastalou situaci nevyřešil nejlépe. Na druhé straně jsme to byli my, kdo změnil skóre. V 85. minutě se k míči dostal Křenek a navýšil na 0:2. Vypadalo to, že je již hotovo. A ono to opravdu tak vypadalo. Závěrečný tlak však domácím vyšel na výbornou. Nejdřív to bul v první minutě nastavení Vrzal, kterého naše obrana nechala trestuhodně osamoceného při centru do vápna a snížil na 1:2. To vyburcovalo hráče domácích k ještě větší aktivitě a střelec Vrzal se stal hrdinou, když v úplně samotném závěru dokázal vyrovnat na 2:2. Neuvěřitelný a pro nás zcela nepochopitelný závěr utkání tak znamenal dělbu bodů.

Další zápas přivítáme doma tým SK Beskyd Frenštát p. R., kdy si hráči budou chtít určitě zpravit reputaci. Výkop je plánován na 15:00!