TJ Valašské Meziříčí - MFK Slavoj Bruntál 4:0 (1:0)

5.5.2024

Povinné vítězství nad posledním týmem z divizní tabulky.

Sestava: Pobořil – Vozák (72´Koleček), Tkadlec, Bystřičan, Hrdlička – Koňařík, Kulhánek,  Žilinský, Křenek (72´Veselý) - Smilek - Výmola (72´ Gomola (78´Veselý David))

Statistiky:

Střelci TJVM: Martin Výmola (32´), Adam Hrdlička (48´), Bořek Koňařík (87´), Rene Veselý (89´)

ŽK TJVM: x

ŽK MFKS: Tomáš Undervorben (55´), Tomáš Němec (83´), Jan Duhajský (90+1´)

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

Zápas proti poslednímu Bruntálu náš A tým zvládl s přehledem. Již v první minutě jsme mohli jít do vedení, ale bohužel selhali jsme ve finální fázi. Nedůraz v koncovce a špatné řešení finální situace nás provázelo po celý zápas. Ani Smilek, Křenek nebo Koňařík nedokázali branku z vyložených pozic vstřelit. Naši střeleckou smůlu prolomil kdo jiný, než náš kapitán Martin Výmola. V pokutovém území se nejlépe zorientoval a poslal nás do vedení 1:0. Hosté chtěli na branku rychle odpovědět, ale naše obrana byla hodně pozorná. Do poločasu tak šli naši hráči s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas začal pro nás výborně. Již ve 48. minutě dal Hrdlička hlavou branku na 2:0. Po krásné útočné akci. Druhá branka jakoby ukolébala naše hráče a zápas se velmi vyrovnal a v některých situací náš soupeř přehrával. Až velký závar v našem pokutovém území nás probral k větší aktivitě, která byla hned vidět. Soupeř měl co dělat, aby zachytával naše rychlé křídla a jak Koňařík, tak i Křenek a poté střídající Veselý, nenechávali obraně hostů vydechnout. Za svou aktivitu byli poté odměněni. Nejdříve v 87. minutě prošel sám Koňařík na gólmana a navýšil skóre na 3:0. Za dvě minuty jej napodobil Veselý, který upravil skóre na konečných 4:0.

Další zápas nás čeká proti Vítkovicím a to na jejich hrišti v sobotu 11. 5. 2024 v 17:00.

TJ Valašské Meziříčí > TJ Valašské Meziříčí - MFK Slavoj Bruntál 4:0 (1:0)