V městském derby byla úspěšnější naše "Benfika"

29.4.2024

TJ Valašské Meziříčí "B" - TJ Sokol Podlesí 1:2 (1:0)

Jednoznačné vítězství naší "Benfiky" nás poslalo na první místo aktuální tabulky 1. A třídy.

Sestava: Hegar - Koleček, Nevařil, Němec (63´Zahradník), Sušeň - Bílý (76´Melichařík), Veselý R. (46Hoffman), Gajdušek (76´Kurinec), Veselý D. (76´Daniš) - Juřík

Statistiky:

Střelci TJVM "B": Petr Gajdušek (15´), Lukáš Křenek (25´), David Veselý (33´), Petr Daniš (69´)

ŽK TJVM "B": Tomáš Koleček (67´)

ŽK Podlesí: Radim Blažek (36´), Jáchym Němec (45+1´)

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

Ve šlágru 1.A třídy byl jednoznačně úspěšnější náš B tým. Již v 33. minutě jsme vedli o 3 branky a svého soupeře z Podlesí jsme k ničemu nepouštěli. Do poločasu jsem mohli ještě vedení navýšit, ale selhávali jsme v koncovce. Začátek druhého poločasu se výkonnostně srovnal. Velký podíl na tom měla hlavně zvýšena aktivita soupeře. Podlesí však svoji aktivitu nedokázalo přetavit do gólové radosti. Naopak domácí Daniš dal pomyslnou tečku k zápasu. V 69. minutě z dobrých 30 metrů vyslal dalekonosnou střelu, která trefila přímo šibenic Maleňákovy branky. Do konce zápasu jsme mohli ještě několik branek přidat, ale opět nás zklamala koncovka nebo dobře postavené tyče branky hostů. Městské derby tak jednoznačně ovládla naše "Benfika" a posunula se díky tomuto vítězství na 1. místo mistrovské tabulky o skóre před druhé Kateřinice.

Další zápas naší Benfiky nás čeká venku, kdy v sobotu zajíždí na hřiště ve Velkých Karlovicích s výkopem v 16:30.

TJ Valašské Meziříčí > V městském derby byla úspěšnější naše "Benfika"