U19
René Fröhlich
U19 - ADRABĚH!
Dnes 13. 5. 2026 se u nás ve Valašském Meziříčí po dvou letech opět uskutečnila benefiční akce ADRAběh.
Byli jsme organizací ADRA osloveni, zda bychom znovu nemohli doprovodit klienty místního Seniorparku na cestě městem do nedalekého zámku Kinských. Této akce jsme se zúčastnili už před dvěma lety, ještě jako tehdejší U17, a tak jsme ani chvíli neváhali.
Celkem se z naší kategorie U19 zapojilo 10 hráčů, kteří prokázali velkou dávku vyzrálosti, empatie a dobrého srdce při pomoci seniorům. Jako trenér si jejich přístupu velmi vážím a jsem nesmírně vděčný za možnost propojovat mladou a starší generaci. Právě takové chvíle připomínají, že fotbal není jen o výsledcích na hřišti, ale hlavně o lidech a hodnotách.