VALMEZ CUP FIREM 2021

15. ročník fotbalového turnaje firem

VALMEZ CUP FIREM 2021

pátek 3. září od 12:00

Stalo se tradicí, že v podzimním období oddíl kopané „Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek“ každoročně pořádá turnaj pro fotbalové týmy firem a podniků z Valašského Meziříčí a přilehlého mikroregionu.Stejně tomu bude i v letošním roce. Termín turnaje je stanoven na pátek 3. září 2021 ve sportovním areálu v našem městě. Již dnes s potěšením zaznamenáváme nebývalý zájem o toto sportovní zápolení a jsme rádi za přísliby aktivního zapojení do turnaje. Dovolte nám, abychom Vás jménem oddílu fotbalu TJ Valašské Meziříčí srdečně pozvali na 15. ročník fotbalového turnaje firem VALMEZ CUP, který se bude konat v pátek 3. září 2021 v prostorách fotbalového stadionu ve Valašském Meziříčí.

Podle poznatků z minulých let jsme přesvědčeni, že toto neformální setkání zástupců podnikatelských subjektů je dobrou cestou pro nastartování či upevnění snadnější komunikace mezi místními (regionálními) firmami v běžném životě. Pevně věříme, že turnaj bude i oslavou úspěšného překonání koronavirové pandemie a návratem k normálnímu životu.

Startovné je stanoveno na částku 2.500,- Kč při platbě bezhotovostně na účet č. 1763502329/0800 (v termínu do 2. září) nebo na částku 3.000,- Kč při platbě v hotovosti na místě.

 Program turnaje:

13:00 – 13:30sraz účastníků
13:45slavnostní zahájení turnaje
18:15vyhlášení výsledků
18:15 – ???volná zábava

 

Pravidla turnaje a další propozice zasíláme v příloze. Seznam již přihlášených týmů bude průběžně aktualizován na klubových internetových stránkách – http://www.fotbalvalmez.cz/cs/valmezcup-firem-2021/

Prosíme o potvrzení účasti vaší firmy nejpozději do nejpozději do pátku 28. srpna 2021 na tel. čísle: 776 181 886 nebo e-mailem: tjvm1925@gmail.com .

Pro všechny účastníky turnaje bude připraveno občerstvení.

Počet týmů je omezen na 24 účastníků! Přihlášky budou postupně evidovány tak, jak bude zaplaceno startovné (připsáno na účtu klubu). Účast v turnaji má zajištěno pouze prvních 24 přihlášených týmů. V případě odstoupení týmu před turnajem bude startovné použito na úhradu nákladů s odstoupením spojených.

  

PROPOZICE VALMEZ CUP FIREM 2021

Datum turnaje: 3. 9. 2021

Hřiště: Turnaj se podle počtu přihlášených týmů odehraje na jednom nebo více hřištích.

Startovné: 2500,- Kč splatné na účet 1763502329/0800 (v termínu do 2. září) nebo 3000,- Kč při úhradě v hotovosti na místě

 Pravidla:

a) Složení týmů: 5 hráčů v poli + brankář. Počet hráčů v týmu je stanoven na maximálně 10.

b) Střídání je neomezené, formou tzv. hokejového střídání (střídaný hráč nejprve opustí hrací plochu a následně střídající hráč nastupuje).

c) Nehraje se na „ofsajdy“.

d) Obuv: kopačky, bez železných kolíků! Hráčům doporučujeme použití chráničů.

e) Předpokládá se fyzická kondice a zdravotní způsobilost hráčů pro rekreační fotbal. Hráči hrají na vlastní riziko. Zdravotní dozor je zajištěn.

f) Nedodržení časového limitu 3 minut k nastoupení mužstva do zápasu (dle časového harmonogramu) opravňuje vedoucího sportovní části turnaje ke kontumaci výsledku zápasu se skórem 3:0 pro soupeře.

 g)       Zápasy ve skupině:

  • Hrací doba zápasu: maximálně 2 x 10 minut.
  • Bodování: vítězství 3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů. (zápasy se neprodlužují ani se nekopou penalty)
  • O pořadí ve skupině rozhodují (v tomto pořadí): dosažené body – vzájemná utkání (příp. minitabulka vzájemných zápasů) – vyšší rozdíl skóre ze všech zápasů ve skupině - větší počet vstřelených branek ze všech zápasů ve skupině – los provedený vedoucím sportovní části turnaje.
  • Vítěz ve skupině se stává celkovým vítězem turnaje.

h) Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo na změnu systému turnaje (především délka hrací doby, počet skupin, rozdělení týmů do skupin, následný systém turnaje apod.) podle počtu přihlášených týmů tak, aby bylo možno celý turnaj odehrát ve stanoveném časovém limitu. S případnými změnami budou všechny týmy seznámeny před začátkem turnaje.

i) Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo na změnu/doplnění pravidel. S případnou změnou budou všechny týmy seznámeny před začátkem turnaje.

j) Všechny týmy musí bezpodmínečně respektovat pokyny a rozhodnutí rozhodčího zápasu. Jeho rozhodnutí je platné a nediskutovatelné.

k) Na sportovní stránku turnaje dohlíží vedoucí sportovní části turnaje.

 

Aktuálně přihlášené týmy:

1, HECKL s.r.o.

valmez_cup_firem_2021.jpg

 
TJ Valašské Meziříčí > Skryté > VALMEZ CUP FIREM 2021

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky