1. FC Viktorie Přerov - TJ Valašské Meziříčí 4:0 (2:0)

8.5.2022

1. FC Viktorie Přerov - TJ Valašské Meziříčí 4:0 (2:0). 

Sestava: Michut - Macíček, Švec, Kelárek (46´Vašek), Kadla - Kuběna, Žilinský , Urban , Vrána J. (87´Kopecký) - Veselý (55´Smilek) - Výmola

ŽK: Viktor Žilinský, Martin Švec, David Smilek

Krutý výsledek pro naše hráče v otevřené partii proti týmu z Přerova, který domácí zaslouženě vyhráli 4:0. Tvrdá výchovná lekce z produktivity a nasazení pro naše hráče. 

Sobotní odpoledne v Přerově patřilo jednoznačně domácím. Již od prvních minut bylo zřejmé, že se bude hrát na obou stranách útočný fotbal. Již ve 3. minutě domácí zahrozili, naštěstí Michuta zachránilo břevno branky. Za domácí hrozili hlavně jejich rychlé křídla, Jan Masný nebo Hynek Caletka ukazovali svoji fenomenální rychlost, se kterou obrana hostů měla velké potíže. Tlak domácích se potvrdil v 18. minutě, kdy již zmíněny Caletka posílá domácí do vedení 1:0. Hosté sice mohli odpovědět, ale Urbanovu střelu na brankové čáře stoper Přerova uklidil do bezpečí. Násedovala z obou stran pohledná pasáž, hra se přelévala a i hosté si vypracovávali svoje příležitosti. Konec poločasu však znamenal pro naše hráče šok, ve 44. minutě se prosadil domácí Petr Mirvald a do šaten se šlo již za stavu 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, ale již v 49. minutě přišla velká hrubka v obraně. Nedohody Michuta a Macíčka využil Jan Masný, který poslal domácí do vedení již 3:0. A již bylo hotovo, naši hráči sice bojovali, ale dobře připravená obrana domacích byla neomylná. Větší tlak hostů se prokazoval několika rohy, ale pro naši smůlu bez toužebného snížení. Na druhé straně však přišel další šok, v 70. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop v náš neprospěch. Michut krásně vystihl stranu, ovšem hlavně opět  kralovala branková konstrukce. Domácí tedy penaltu nezužitkovali. K závěru utkání docházely jak fyzické, tak i mentální síly. Domácí hrali uvolněně a bavili se fotbalem. To potvrdili v 82. minutě, kdy Martin Repček upravil skore na konečných 4:0. 

Tento zápas se našemu týmu vůbec nepovedl a domácí ukázali v plné záři své kvality, díky kterým jsou zaslouženě na druhém místě tabulky. 

Další zápas čeká náš A tým doma, v sobotu 14.5., v 16:30 vyzveme tým FC TVD Slavičín. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > 1. FC Viktorie Přerov - TJ Valašské Meziříčí 4:0 (2:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři