Historie klubu

 

                                                             Historické názvy klubu                                                                               
SK Valašské Meziříčí                                                                1925 – 1949                                                        
Sokol Valašské Meziříčí                                   1949 – 1953     
Tatran Valašské Meziříčí                                  1953 – 1958
Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí                                   od r. 1958

 

2021-2022 Sportovní činnost oddílu je poprve v historii omezena z důvodu pandemie nemoci Covid-19. Celkem se nedohrály dvě mistrovské sezony.

2021 Členská schůze volí nové složení výkonného výboru: Mgr. Jaromír Odstrčil (předseda), Tomáš Král (místopředseda), Ing. Libor Výmola (místopředseda), Petr Masařík, Ing. Karel Straka, Ing. Daniel Šulák, Petr Zahradníček  

2020 A tým je přeřazen do divizní skupiny E, ve které hraje ve vrchních místech tabulky. Klub angažuje nového šeftrenéra mládeže, Ing. Ondřeje Koňaříka, který zkvalitňuje výchovný proces v mládeži. Klub je držitelem Sportovního střediska mládeže KFS. 

2019 Sestup ze třetí ligy do divizní soutěže sk. F. A tým přebírá renomovaný trenér Mgr. Pavel Hajný. Vedení klubu angažuje nového manažera klubu, Mgr. Antonína Hořína.

2017 Historický postup do třetí fotbalové ligy MSFL, ve které klub zvládl odehrát dvě sezóny.

2015    Klub angažuje k A týmu bývalého reprezentana a nyní trenéra Martina Kotůlka, který tým dovedl do špičky divize. Mládež v dorostu pod vedením šéftrenéra mládeže Navrátil obsazuje 1 a 3 příčku soutěže. Žáci hrají soutěže SpSM a přípravka U11 hraje úspěšně soutěž žáků a další přípravky včetně U7 trénují a zdokonalují své dovedonsti. 

2013    Oddíl opět angažuje Mgr. Jana Navrátila, který po neúspěšném startu přebíra A tým a zachraňuje ve Valmezu divizní soutěž. 

2012    Oddíl po velkém úsilí získává statut Sportovního střediska mládeže. Vedoucím střediska SpSm a šéftrenérem mládeže se stává nově příchozí Robert Blaško. Ten  se později  stává i trenérem mužů MSD skup. E. Výbor je rozšířen o Ing. Zdeňka Furmánka a Daniela Drápelu.

2011    A tým převzal Emil Nečas, oddíl žádá ČMFS o statut sportovního střediska mládeže (pro žákovské týmy)

2010    A tým mužů trénuje Karel Orel (držitel nejvyšší trenérské licence UEFA Profi), pod jeho vedením A tým patřil do horní poloviny divizní tabulky. A tým žen postupuje do moravské ligy žen a tým žáků do moravské divize.

2009    V lednu přichází na post šéftrenéra mládeže Mgr. Jan Navrátil a na pozici tajemníka Anna Žilinská

2008    A muži  vedením trenérů Emila Nečase a Michala Petružely postoupilo do divize E, výbor rozšířen o nové členy (tajemník –Zdeněk Horák, člen výboru – Vítězslav Nesvadba), založeno družstvo žaček.

2006    Rozsáhlé organizační změny ve vedení oddílu přinesly pozitivní změny – muži postoupili do krajského přeboru, vybudovalo se hřiště s umělou trávou 3 –tí generace, provedl se rozsáhlý nábor mladých fotbalistů, vytvořilo se družstvo dívek (MSLŽ – A), ustanovil se výbor ve složení – Mgr. J. Odstrčil, Ing. M. Šulák,Ing. L. Výmola, P. Zahradníček, Ing. Z. Furmánek, PaedDr.M. Petružela

2005    sestup mužů do 1.A třídy

2004    sestup mužů do krajského přeboru

1991    postupují muži do divize skupiny E, kterou se střídavými úspěchy hrají do roku 2004

1988    muži jsou vítězi turnaje „Měst se sklářskou tradicí“ , konaného ve Valašském Meziříčí

1987    po reorganizaci se 1. mužstvo ocitlo opět v 1.A třídě, kterou s přehledem vyhrálo a postoupilo do krajského přeboru, nejlepšími střelci byli Ing. Jiří Malina (10 branek) a Jiří Brumovský (8 branek), výbor ve složení- P. Hauptfleisch, J.Kovařčík, Zd. Bahner, M. Václavek ….

1980    muži, dorost a žáci si vedou dobře v krajském přeboru, výbor pracuje ve složení – Zd. Bahner, Fr. Michálek, V.Vašát, K.Ballner, M. Václavek, D. Martiňák

1970    je založeno dívčí mužstvo,které hraje národní ligu, 1.A mužstvo opět padá do krajského přeboru

1969    1.A mužstvo se probojovalo do „Moravskoslezské divize“

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři