3. 10. 2020 - U17: Body jsou doma, ale...

4.10.2020

3. 10. 2020 - U17: Body jsou doma, ale...

3. 10. 2020 - U17: Body jsou doma, ale...

MFK Havířov U17 – VM U17 2:3 (0:3)
branky: 8´ Kurinec, 16´ Svak (penalta), 24´ Kurinec, 49´ Pomykacz (HAV), 74´ Kremzar (HAV)
sestava TJVM U17: Svak – Petřek, Horák, Jašíček, Sušeň – Bílý – Koňařík, Kurinec, Menšík – Šimurda, Furmánek.
střídali: 31´ Zahradník (Koňařík – zranení)46´ Kvapil (Svak), Hruška (Petřek), Juřík (Menšík), Hanáček (Furmánek)

Domácí to měli těžké. Nastoupili v deseti a část hráčů měla v nohách předešlý zápas za U19. Ale nastoupili a rvali se jako lvi. Brankář chytil i nemožné a náš útok si na něm doslova vylámal zuby. Odvedli neuvěřitelný výkon a po závěrečném hvizdu si zasloužili potlesk i od nás.
Úvodní minuty patřily nám. Z hranice šestnáctky pálil Tomáš Kurinec. Jednou do šibenice a jednou přesně k tyči. V šestnácté minutě byla po faulu na Bořka Koňaříka nařízena penalta a na tu jsem poslal brankáře Matyho Svaka. Věřil jsem mu a on moji důvěru oplatil jistě kopnutou penaltou. Ve třicáté minutě se ozvalo zranění u Bořka Koňaříka. Bylo nutné střídat a nakonec se toto střídání ukázalo jako velký problém. Odešel nám podstatný tvůrce hry a na hřišti to bylo znát. Ani před tímto střídání to z naší strany nebyla vůbec pěkná podívaná. Hráči jakoby nevěděli co hrát, Kuba Šimurda se v útoku trápil a neměl k sobě tak silnou oporu, jako byl Vena Vozák, který odešel do Karviné.
V poločase jsem střídal čtyři hráče. Sliboval jsem si od čerstvé krve větší tlak na unaveného soupeře. Ten nepřišel. Kluci dělali trestuhodné chyby v obraně. Inkasovali jsme a soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Aby vyrovnal, potřeboval o kousek víc štěstí. Nastřelil břevno a Ondra Kvapil chytil dvě tutové šance. Naše obrana jakoby nebyla. A ve předu jsme pálili dál jednu šanci za druhou.
Tři body máme. Ale z Havířova odjíždím s pocitem, jako bych ukradl něco, co mně nepatří. Domácí si zaslouží obdiv a poklonu za svůj přístup, a za to jsem jim po zápase tleskal. V úterý nás čeká odložený zápas proti Vsetínu. Náš výkon musí být úplně jiný. Bojovný, dravý a musíme vědět, co chceme hrát. Bojujeme o první místo v tabulce a dnes jsme to určitě nepředvedli.
Trenér TJVM U17 Michal Vacula

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > 3. 10. 2020 - U17: Body jsou doma, ale...

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky