A tým hodnotí fotbalový podzim 2021

8.12.2021

Náš A tým hodnotí svůj fotbalový podzim roku 2021

Dneškem zakončujeme cyklus hodnocení jednotlivých kategorií a to naším A týmem. O hodnocení jsme požádali trenéra Pavla Hajného.

Podzimní část sezóny byla specifická, protože 2 sezóny jsme nedohráli a poslední mistrovské utkání odehráli v polovině října 2020. Přípravu jsme proto zahájili už na začátku května, kdy jsme trénovali 3x týdně a v sobotu odehráli přípravné zápasy. Vlastní přípravu jsme pak zahájili 6.7.2021.

Kádr mužstva doplnili Martin Vašek, David Smílek, odchovanci, kteří se vrátili z Opavy a Pavel Macíček z Hlučína. Realizační tým posilnil Zbyněk Vinklár.

Chtěli jsme a chceme se prezentovat běhavým, rychlým fotbalem. Přístup k tréninkům byl dobrý a je pravdou, že na trénincích se hráči často ukazovali v lepším světle než v utkáních. Proto věřím, že má mužstvo potenciál se zlepšovat.

Výsledkově se nám vstup do soutěže nepodařil, prohráli jsme první utkání doma s Kozlovicemi. Naštěstí druhé utkání ve Strání jsme zvládli herně i výsledkově – vyhráli jsme 2:1. Ovšem kolísavé výsledky až do poloviny soutěže pokračovaly. V osmém kole jsme vyhráli ve Slavičíně a pak už do konce sezóny neprohráli.

Myslím, že tabulkové postavení odpovídá předvedeným výkonům. Mrzí hlavně výpadky doma, kdy jsme z šesti domácích utkání 3x prohráli, 2x remizovali a jen 2x vyhráli. Naopak ve venkovních zápasech to bylo mnohem lepší – 5x výhra, 1x remíza, 1x prohra.

Věřím, že zvládneme kvalitně přípravu a naše výkonnost se zvedne, budeme atakovat ještě vyšší příčky, s tím že naší prioritou zůstává, aby mužstvo tvořili naší odchovanci a hráči z okolí. Za A tým, Pavel Hajný.

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > A tým hodnotí fotbalový podzim 2021

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři