Aktuální zprávy TJVM

Aktuální
 
2.5.2021 Trenérská posila A týmu

Vážení příznivci našeho fotbalu!
Po dlouhé pauze se snad začíná blýskat na lepší časy a všechny naše týmy se nemohou dočkat zahájení zápasového období.
Postupně vás budeme seznamovat se změnami ve valašskomeziříčském klubu.
Dnes máme pro vás novinku „v trenérském balení“. Do Valmezu se (tentokrát na lavičku A týmu) vrací Zbyněk Vinklar.
Na post asistenta trenéra si jej vybral hlavní trenér mužů A p. Hajný. více

7.2.2021 Oddíl kopané TJVM opět získal status krajského fotbalového střediska

Vážení fotbaloví příznivci!
Pevně věříme, že letošní rok bude opět plný fotbalové radosti na zelených trávnících. I když současná zdravotní situace není nejrůžovější, jsme přesvědčeni, že se k nám začne brzy vše obracet svou příznivější tváří. Těšíme se, že březen 2021 bude měsícem radosti z pohybu a u nás fotbalistů především pohybu s míčem u nohy.
V pokračujícím zimním čase přišla z fotbalového svazu do Valašského Meziříčí parádní zpráva. O její obsah se s námi podělil manažer klubu Antonín Hořín: Výkonný výbor FAČR na svém únorovém zasedání schválil souhrnnou zprávu k zaslanou naším klubem k licenčnímu řízení Sportovních středisek mládeže (SpSM) na rok 2021. Náš oddíl kopané opět splnil veškerá kritéria pro udělení krajského fotbalového střediska SpSM. Fotbalový klub z Valašska tak dále bude mít své jméno mezi 37 kluby z celé ČR. Výše jsou již jen profesionální kluby s klubovými akademiemi nebo sportovní centra mládeže.“
Jak dále uvedl A. Hořín: „Udržení statusu Sportovní středisko mládeže - krajské fotbalové středisko je prestižní záležitostí. V širokém okolí je Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek jediný tým opakovaně splňující velmi přísná kritéria k přidělení místa ve vybrané společnosti.
Nebudu zastírat, že získaná pozice je pro náš klub významná i pro budoucí jistotu při zajištění financování mládežnických trenérů, což je ovšem na druhé straně obrovským závazkem, který nutí náš klub k dalšímu zlepšování vysokých standardů ve výchově fotbalové mládeže. Mezi hodnotící kritéria FAČR patří například povinná spolupráce se základní školou, kontinuální koncepční výchova mládeže nebo náročné požadavky na kvalifikované trenéry napříč všemi kategoriemi,“ dodal manažer klubu.
Na závěr A. Hořín zhodnotil fungování klubových mechanismů: „Ukazuje se, že veškeré nastavené vnitřní procesy našeho klubu jdou správným směrem a klub Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek patří mezi nejdůležitější aktéry při výchově talentované fotbalové mládeže ve městě a v širokém okolí. Velké poděkování patří především našim trenérům, kteří jsou i do budoucna základním kamenem všech příštích úspěchů při výchově fotbalové mládeže.
KS;-) více

8.1.2021 Střípky z trenérských zápisníků - 6

Vážení fanoušci kopané,
Dnes zakončíme trenérské postřehy a hodnocení. Prostor dostaly týmy mužů.  více

3.1.2021 Střípky z trenérských zápisníků - 5

Vážení sportovní přátelé,
v novém roce pokračujeme v našem listování trenérskými zápisky. Řada je na dorosteneckých týmech. více

23.12.2020 Sváteční přání manažera klubu

Vážení fotbaloví fanoušci, trenéři, hráči, rodiče, funkcionáři,
rok 2020 byl rokem zcela výjimečným a v mnoha ohledech nás všechny postavil před výzvy a problémy, kterým nikdo dříve nečelil. Pandemie koronaviru COVID-19 se dotkla všech aspektů našich životů, fotbalu nevyjímaje.
Zrušení jarní části sezóny, následná intenzivní letní příprava, odehrání části podzimní sezóny a opět vynucené přerušení sportovních aktivit, téměř naprostá nemožnost využívat zázemí, tréninky v maximálním počtu šesti hráčů atd., to vše byly skutečnosti, které v novodobé sportovní činnosti nemají obdoby.
Jsem rád, že i přes všechny nástrahy se podařilo, v rámci nebývalého nasazení nás všech, udržet kvalitně nastavený sportovně výchovný proces hráčů všech úrovní.
Končící rok nám přinesl nejen překážky, ale kupodivu i pozitiva nám. Náš fotbalový klub stabilizoval stabilizovat trenérský tým ve všech věkových kategoriích, a to především díky usilovné práci nového vedoucího trenéra mládeže. Díky tomu jsme se naplno věnovali kompletní koncepci sportovní výchovy a její postupné implementaci napříč všemi kategoriemi.
Samozřejmě vyvstaly i problémy, ale jsem moc rád, že společně s naším kvalitním trenérským týmem a vedením klubu jsme je dokázali rychle vyřešit.
I přes nepřízeň „vyšší moci“ se nám v roce 2020 podařilo zorganizovat celá řada sportovních, především fotbalových, volnočasových aktivit nejen pro mládež. Za zmínku stojí úspěšný letní DEZA fotbalový kemp, mládežnický turnaj ROBE Anticovid CUP 2020 nebo tradiční Valmez CUP firem. 
Fotbalové dění poznamenané zdravotními opatřeními nedává moc prostoru k hodnocení soutěžní úspěšnosti našich týmů. Jsme potěšeni, že dlouhodobá kvalitní výchova mládeže v našem klubu se projevila v úspěších našich odchovanců. Příkladem je zařazení Václava Zahradníčka (nyní Sigma Olomouc) do výběru reprezentace U15 nebo nedávný start Davida Smílka (SFC Opava) v nejvyšší fotbalové lize. 
V seniorských kategorií po kvalitní letní přípravě nevyšel našemu A týmu výsledkový vstup do sezóny. I přes to jsme přesvědčeni, že nastavená tréninková i herní koncepce mužů je nastavena správně a je jen otázkou času, kdy se dostaví její výsledkové potvrzení. Herní projev týmu je více jak uspokojivý a věříme, že nabyté zkušenosti naši hráčů zúročí v jarní části letošní sezóny. více

18.12.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 4

Vážení příznivci fotbalu,
ve čtvrtém dílu našeho okénka do roku 2020 nejprve dáme slovo trenérovi posledního žákovského týmu a poté necháme znovu promluvit Ondru Koňaříka, tentokrát jako vedoucího trenéra mládeže TJVM.   více

7.12.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 3

Vážení fanoušci valašskomeziříčské kopané,
pokračujeme v našem listování trenérskými zápisníky. Dnes jsme si dovolili požádat o možnost „nahlédnutí přes rameno“ vedoucího trenéra mládeže Ondřeje Koňaříka.
Ondra je v klubu nejen „nejvyšším trenérem přes mládež“, ale i aktivním trenérem u dvou dětských kategorií. Dnes tedy trenérské okénko: více

25.11.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 2

Vážení příznivci valašskomeziříčské kopané, druhou část trenérských povídání věnujeme týmům mladších žáků. více

20.11.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 1

Vážení sportovní příznivci! více

7.11.2020 Chceš se dostat to reprezentačního týmu ČR? Hraj fotbal za Valmez!

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí → SK Sigma Olomouc → reprezentace ČR. Tak krátká může být cesta z valašskomeziříčského klubu až do celostátního fotbalového výběru. více

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 >
 
 

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky