Další mistrovské zápasy naší mládeže

30.5.2023

Další mistrovské zápasy naší mládeže máme za sebou a tradiční reporty trenérů nesmí chybět

U19

 TJ Valašské Meziříčí - MFK Havířov 10:0 (3:0)

Branky: 1. Vozák Václav, 20. Sušeň Josef, 39. Juřík Adam, 46. Lang Ondřej(vl.), 52. Barbořák Filip, 72. Vozák Václav, 76. Juřík Adam, 82. Vozák Václav, 84. Vozák Václav, 88. Juřík Adam

Sestava: Svak (64. Sovák) – Sušeň, Vaigl, Kurinec, Plandor (46. Zahradník) – Veselý, Bílý (24. Nohavica), Juřík, Šimurda (46. Hanáček)– Vrána (46. Barbořák), Vozák

Od začátku byla cítit naše převaha. Hráči si zápas bez sebemenšího podcenění „vzali“ a hlavně ve druhém poločase přidávali jednu branku za druhou. Dalším hráčem z U17, který si odbyl premiéru mezi staršími, byl brankář Sovák.

Jan Pítr


U17

TJ Valašské Meziříčí - MFK Havířov 15:0 (7:0)

Střelci: 1. Kovář Ondřej, 4. Marek Ondřej, 11. Zubík Jan, 15. Zedek Vojtěch, 24. Sedlák

Samuel, 29. Sedlák Samuel, 35. Marek Ondřej, 46. Zubík Jan, 50. Bětík Radim, 56. Koňařík

Robert, 57. Zubík Jan, 70. Kostka Adam, 74. Dang Tomáš (vl.), 75. Zubík Jan, 90. Bětík Radim

Sovák – Novosad, Hub (46. Bětík Aleš), Sedlák (46. Malíř), Květák – Kovář, Zedek (46. Pečiva),

Marek (46. Koňařík) – Vavřík (46. Bětík Radim), Zubík, Kostka

Již od týmové porady před utkáním v kabině jsme se s kluky bavili o koncentraci, aktivitě a

pohybu s míčem a bez míče. Bylo pro nás důležité, abychom viděli soustředěnost po celých

90 minut utkání, bez větších ztrát pozornosti, ať už bude průběh utkání jakýkoliv. Kluci tento

úkol splnili a od začátku až do konce se snažil hrát pozorně a proaktivně. Svůj úkol splnili

všichni hráči, zejména pak ti, kteří nenastupují v každém utkání od začátku a znovu ukázali,

že v týmu nejsou v žádném případě jen do počtu, ale mají svou kvalitu a přednosti. Přístup k

utkání a výsledek nás tedy s trenérem Krajčou potěšil.

Kapusta, Krajča.

 

U15

TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk 2:0

Branky: Tobiáš Tichý a Michal Glamoš  

V neděli za příjemného slunného počasí k nám zavítal tým ze Šumperku. Věděli jsme, že je to pro nás důležitý zápas, který nás buď v tabulce posune dopředu nebo srazí o další příčky níže. Kluci se však na tento zápas parádně připravili a hlavně v prvním poločase, jsme soupeři značně zatápěli. První branka však přišla až 10 minut před koncem první půle, kdy jsme zahrávali několikátý rohový kop v zápase. Centr od Faryse mířil na zadní tyč, kde si míč našel Tobík a chladnokrevně zavěsil. I soupeř měl náznaky šancí, ale většina jejich akcí končila offsajdovým postavením. Do druhé půle jsme šli s vědomím, že máme zápas dobře rozehraný a proti kvalitnímu soupeři ho musíme dotáhnout do vítězného konce. Úvod druhého poločasu nám vyšel znamenitě. Glami si na půlce hřiště dobře zpracoval míč, obešel všechny obránce a sám proti brankáři se již nemýlil 2:0. Pak jsme již zápas spíše kontrolovali a hráli z obraného bloku. Naše obrana si počínala na jedničku a i Křupis nás v kritických okamžicích podržel. Možná to moc fotbalové krásy nepřineslo, ale čistý štít vzadu se nám často nestává a jsem s výkonem spokojený. Teď nás čekají dva poslední zápasy a ty si s našimi borcemi chceme maximálně užit. V sobotu v 10:00 zajíždíme na derbíčko na Vsetín a myslím si, že nás tam čeká další těžké utkání. 

Filip Pikal


U14

TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk 0:10

Zápas jsme začali výborně a ocitli se ve 2 šancích po slibných kombinacích, bohužel bez proměny v gól. I když obrana tentokrát už hrálo jako jeden muž z hlediska ofsajdové čáry, nedokázali jsme zachytit náběhy soupeře za obranu. Navíc se v určitých chvílích přidala u některých hráčů nepozornost, z nepozornosti nečinnost a výsledkem bylo, že soupeře hráč neatakoval a ten snadněji zakončovala gól. I tak mám radost z práce obrany a mnoha pokusů o rozehrávku od brány kombinací, i když místy jsme řešili tyto situace jen odkopy, dokázali jsme se odvážně vrátit ke kombinaci.

Ondřej Koňařík


U13

TJ Valašské Meziříčí - FC Hlučín 3:14


U12

TJ Valašské Meziříčí - FC Hlučín 0:7


U11

B tým: TJ Horní Bečva - TJ Valašské Meziříčí 5:5

branka TJVM: 2x Kristián Cicko, Michal Halamíček, Dominik Adam

 

U10

SK Hrachovec - TJ Valašské Meziříčí 6:2

Zápas v Hrachovci se nám jak herně, tak výsledkově vůbec nepovedl. 

Nedokázali jsme přepnout z turnajového módu. Trápil nás především pohyb a nabídka v ofenzivě. S míčem jsme pracovali pomalu, hráli zbytečně složitě a soubojově a nedařilo se nám proti kvalitnímu soupeři dostávat do zakončení, ve kterém nám navíc chyběl klid a přesnost.

Jan Blabla


U9

V sobotu 27.5. se tentokrát všichni kluci z U09 vydali na OFS turnaj do Jarcové. Díky velkému počtu našich hráčů bylo možno postavit dva týmy po sedmi a kluci tak měli pořádnou porci herních minut a doteků s míčem. V pěti zápasech se utkali proti Jarcové, ValMezu U08, Jiřince a Hošťálkové, avšak největším soupeřem byli sami sobě. Kluci jásali z mnoha střelených gólů a rodiče je při hře podporovali.

V Hrachovci se na turnaji OFS potkalo 5 týmů a ve všech zápasech kluci ukázali svou technikou vyspělost a touhu dávat góly. Měli jsme 2 čtveřice s odlišnou zápasovou zkušeností, ale obě ukázaly krásné fotbalové okamžiky, ať v technice , souhře nebo touze dát gól a vyhrát.

Tomáš Vinkler


U8 ​

Přátelská atmosféra byla na dnešním turnaji v Jarcové. Bylo nás akorát 10 a střídalo se a kluci hráli naplno.Teplo, sluníčko, pohoda.

Roman Štěrba

 

U7

v Hrachovci se našich malých 12 hrdinů zúčastnilo Uher festivalu pro 24 týmů v 5 arenách. Hráči si užili spoustu klíček, gólů a fotbalových akci. Vyvrcholením bylo vyhlášení a předání medailí. Kluci se průběžně zlepšují a je radost s nimi pracovat.

Ondřej Koňařík

TJ Valašské Meziříčí > Další mistrovské zápasy naší mládeže

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři