Další mistrovský víkend naší mládeže

1.11.2022

Další mistrovský víkend naší mládeže je za námi, tak nezbývá než se podívat na jeho průběh očima našich trenérů. 

U19

MFK Havířov - TJ Valašské Meziříčí 2:7 (0:5)

Branky: 57. Počil, 66. Adamczyk - 18., 22. a 45. Vrána, 32., 67. a 69. Veselý,42. Juřík

Sestava: Kvapil – Sušeň (46. Kovář), Vaigl (67. Marek), Kurinec, Plandor (56. Hruška) – Bílý, Zeman – Veselý, Juřík (46. Zahradník), Vozák – Vrána (56. Šimurda)

Trochu rozháraný začátek, kterým jsme domácím umožnili několik nebezpečných brejků jsme utnuli v 18. minutě naší první brankou. Zvýšeným tlakem jsme dostávali domácí obranu do chyb a navyšovali skóre až na 5:0. Druhý poločas jsme si po bohorovné hře a ztrátě koncentrace nechali dát dva góly, na které jsme dokázali ihned zareagovat dvěma vstřelenými. Hattrickem se v zápase blýskli Veselý a Vrána, sedmou trefu přidal Juřík. Věřím, že pod dvou ztrátových zápasech jsme si trochu spravili chuť a ta nám vydrží ve zbývajících utkáních podzimu.

Jan Pítr


U17

MFK Havířov - TJ valašské Meziříčí 0:4 (0:1)

Střelci: 45' Bětík R., 70' Bětík R., 83' Marek, 89' Bětík A.

Sestava: Krejčíř, Novosad, Bětík A., Hub, Kozlovský (64' Květák), Vavřík (64' Kovář), Malíř, Sedlák, Bětík R. (70' Sovák), Pečiva (46' Zedek), Zubík (46' Marek)

Domácí nás vyzvali na jejich velkém hlavním hřišti. Na tento zápas dostali prostor hráči z lavičky, aby se porvali o šanci do základní sestavy na trvalo. Od první minuty byl Havířov nepříjemný. Havířovský brankář zdržoval už od 5' minuty utkání. Soupeř hrozil nebezpečnými dlouhými nákopy na naši obranu. My jsme na druhou stranu prožili festival neproměněných šancí. Nedařila se nám kombinace a nebyli jsme dostatečně důrazní. Bětík dal uklidňující branku do šatny.

O poločase došlo k promluvě a vystřídáni hráčů. Druhý poločas byl poté již v naší režii. Ke konci se nám povedlo přidat branky a zabránit tak ostudě.

Tr. Havířov od první minuty zdržoval a kouskoval hru. My jsme se nemohli dostat do tempa a nechali se podřídit jejich hrou. Utkání jsme naštěstí zvládli. Nyní se musíme připravit na Hranice, neboť to bude úplně jiný zápas

Bayer a Krajča


U15

Sk Hranice - TJ Valašské Meziříčí 2:1 (2:1)

branka TJVM: David Šulák

Nedělní derby v Hranicích za sychravého počasí se opět nepovedlo. Byl to vyrovnaný zápas, my však svoje šance nedali, ale soupeř ty svoje využil. Dostali jsme brzkou branku a Hranice byly na koni. Hráli lépe a my špatně kombinovali. Zápas zdramatizoval Dejv, kdy se trefil na 1:1. Pak však nepozornost na kraji obrany a úplně laciný gól do šatny.
Druhý poločas hrajeme lépe my a diktujeme tempo zápasu. Dobře se dostáváme do šancí, zahráváme i několik rohů a standartek, ale bohužel nic nekončí v síti. Zápas tak končí 2:1 pro soupeře.
Nehrajeme vůbec špatně, ale někdy si ve 100%tních šancích neví hráči rady. Až tyhle nedostatky dopilujeme na tréninku a kluci začnou tyto šance proměňovat, budeme patřit mezi TOPku. Takže další týden zase zamakáme a v neděli doma v 10:00 proti Porubě si určitě zlepšíme náladu.

Filip Pikal


U14

SK Hranice - TJ Valašské Meziříčí 10:1 (5:1)

branka TJVM: Nikolaos Kokinopulos

 

U13

1. FC Poruba - TJ valašské Meziříčí 8:4 (5:4)

branka TJVM: 2x Michal Frydrych, Vojtěch Hruška, Robert Šulák

 

U12

1. FC Poruba - TJ valašské Meziříčí 9:0 (5:0)

 

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Další mistrovský víkend naší mládeže

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky