DEZA fotbalový kemp 2021 - 3. den

28.7.2021

DEZA fotbalový kemp 2021 - 3. den

Dnešním dnem se nám náš fotbalový kemp překlenul do své druhé poloviny, kdy dnešek byl ve znamení výletů po okolí. Ti nejmenší se toho nebáli a vydali se pěšky rovnou ke skalnímu útváru Medůvka na Velké Lhotě. Své snažení poté završili opékáním špekáčkům. Pro některé to byla první zkušenost s opečeným buřtem. Po krátkém dopoledním odpočinku poté pro ně následovaly další tréninkové jednotky a to rovnou pod vedením trenéra z FC Baník Ostrava. Cílem odpoledních tréninků byla zejména hra 1:1 a technika vedení míče. 

Ti starší si zase naopak své tréninkové jednotky splnili hned ráno aby měli celé odpoledne na svůj program. Jedna skupina se vydala cyklovýletem směrem na Rožnov pod Radhoště, kde se zastavili v zábavním parku Gibon. Druhá skupina poté vyrazila poměřit své střelecké schopnosti do Laser arény v Novém Jičíně. 

Zítra čeká kluky opět velká porce zábavy. Dopoledne začínají svými tréninky, tentokrát pod vedením trenérů z SK Sigma Olomouc. Následuje opět krátká beseda na téma zdravé životosprávy a program poté vyvrcholí dětskou olympiádou. 

Za tým TJ Valašské Meziříčí

 

Antonín Hořín

TJ Valašské Meziříčí > DEZA fotbalový kemp 2021 - 3. den

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky