DEZA fotbalový kemp - den 1.

25.7.2022

Po roce tu máme opět oblíbený DEZA fotbalový kemp! Na 101 dětí pod dohledem 15 trenérů obsadili na celý týden fotbalový stadion ve Valašském Meziříčí.

Celý týden na letním stadionu bude ve znamení dětské radosti a fotbalu. Ve spolupráci s městem Valašské Meziříčí jsme rozšířili nabídku i pro ukrajinské děti, které také v hojném počtu náš kemp využívájí. Celkem je na stadionu 101 dětí rozdělených do 6 výkonostních skupin. Část dětských návštěvníků má kemp i pobytový, kdy využívají perfektní zázemí na penzionu Valmez.

Hned první den jsme začli na plno. Po úvodní registraci a roztřídění do skupinek se šlo na hřiště. Skupinu červených a bílých si vzali do parády ligoví trenéři z klubu FC Trinity Zlín a ukázali jim, jak se trénuje v ligovém týmu. Ostatní týmy se poté věnovaly svým tréninkům. Pro skupinu "žlutá" jsme si připravili hvězdné překvapení. Na kemp nás přijel pozdravit náš odchovanec a aktuálně hráč FC Baníku Ostrava, Daniel Smékal. Kluci si mohli vyzkoušet, jaké to je "projít přes" ligového hráče a nechyběla ani autogramiáda a spousta zvídavých dotazů od našich nejmenších.

Odpolední program vlivem počasí nabídl zejména zpestření formou návštěvy koupaliště nebo krytého bazénu, aby si kluci trochu odpočinuli na další porci trénikových jednotek. Nechyběla ani krátká beseda o správné životosprávě nebo důležitosti pitného režimu.

Děkujeme klubu FC Trinity Zlín za spolupráci a organizaci náhledového tréninků a taktéž Danielu Smékalovi, že nás ve svém nabitém programu poctil svou návštěvou. Děkujeme!

První den je pomalů za námí a kluci se již můžou těšít na zítřek, kdy nás navštíví další ligový trenéři, tentokrát z klubu MFK Karviná.  

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > DEZA fotbalový kemp - den 1.

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky