FC Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 2:0 (1:0)

29.10.2023

FC Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 2:0 (1:0)

Velká marodka a dohrávání zápasu s vyloučeným Němcem znamenalo porážku na hřišti v Bílovci.

Sestava: Pobořil – koleček, Němec, Bystřičan, Hrdlička – Kuběna, Žilinský, Kulhánek, Veselý René (53´Vozák) – Veselý David (71´Kopecký) – Křenek

Střelci FC: Martin Limanovský (39´), Matěj Krumer (89´)

Rohy FC: 9

Rohy TJVM: 3

Střely FC: 16 z toho 9 na bránu

Střely TJVM: 6 z toho 1 na bránu

Offside FC: 1

Offside TJVM: 1

Fauly FC: 12

Fauly TJVM: 16

ŽK FC: Jelen (50´), Podraza (66´), Limanovský (71´)

ŽK TJVM: Kuběna (56´), Němec (75´,85´), Hrdlička (86´)

ČK TJVM: Němec (85´)

 

Již v úvodních minutách ukazovali domácí své kvality. Ve 2. minutě zahrozilo nebezpečným centrem do naší šestnáctky. My jsme na to odpověděli ve 4. minutě, ale střela Žilinského z voleje mezi tři tyče nemířila. V 5. minutě to byli zase domácí, kteří prověřili pozornost našeho brankáře Pobořila, ten byl ale připravený. V 6. minutě se však Pobořil dopustil chyby při rozehrávce, kdy jeho nepovedený odkop přistál na kopačce domácího útočníka. Jeho rychlé zakončení ale pro naše štěstí skončilo na tyči. Ve 23. minutě měli domácí další velkou šanci, ale Pobořil se zaskvěl. Ve 27. minutě jsme se dočkali našeho prvního rohu, ale bez výsledku. Ve 38. minutě skvěle zaběhl za obranu Veselý, ale jeho centr Kuběna z velkého úhlu do branky dostat nedokázal. Na druhé straně, v 39. minutě, po chybě Kolečka v obraně utekl domácí útočník, který nastřelil tyčku naši branky. Jeho střela se však odrazila přímo na nohu Limanovského, který poslal domácí do vedení 1:0. Do konce poločasu měli domácí ještě dvě šance, ale bez gólové radosti.

 

Druhý poločas začal v opatrném tempu. Domácí čekali na naši chybu a naši hráči naopak hledali cestu k jejich brance. V 50. minutě zkusili štěstí domácí, ale jejich střela byla sražena vedle. V 52. minutě jsme se dostali k zahrávání rohu. K naší smůle Koleček hlavou míč poslal mimo branku domácích. B 56. minutě zahrávají domácí standartní situaci. Hlavičku domácích však likviduje s přehledem Pobořil. Nastal řada rohů. Nejdříve v 59. minutě zahrávali roh domácí. Poté v 61. minutě náš tým, aby v 64. minutě opět zahrávali roh domácí. Tuto sekvenci zakončil roh Valašského Meziříčí v 66. minutě. V 72. minutě zkusil střelu z dálky Bystřičan, ale jeho st pokus letěl vedle. V 78. minutě měli domácí velkou šanci, ale jejich útočník netrefil míč dobře. V 83. minutě zahrávají domácí hned dva nebezpečné rohy po sobě. Naše obrana baly však pozorná. Zlom nastal v 85. minutě, kdy si úplně nesmyslně Němec nechal dát za nedovolený zákrok na půlce druhou žlutou kartu a musel jít tedy do sprch předčasně. V samotném závěru se domácím podařilo početní převahu využít a v 89. minutě navýšili skóre na 2:0 po rychlém brejku. Rozhodčí tak zápas ukončil za stavu 2:0.

Další sobotu, ve 14:00, odehrají naši hráči poslední domácí zápas podzim ní sezóny. Našim soupeřem bude tým MFK Havířov.

AH

TJ Valašské Meziříčí > FC Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 2:0 (1:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři