FC Vratimov - TJ Valašské Meziříčí 1:2 (1:0)

28.4.2024

FC Vartimov - TJ Valašské Meziříčí 1:2 (1:0)

Otočený zápas s vystavní výherní brankou Hrdličky a cenné tři body z hřiště týmu FC Vratimov.

Sestava: Pobořil – Vozák (46´Křenek), Tkadlec, Žilinský, Hrdlička – Koňařík, Kulhánek, Smilek (85´Barbořák), Veselý René (69´Koleček) - Výmola, Gomola (46´Veselý David)

Statistiky:

Střelci FCV: Marek Šindler (22´)

Střelci TJVM: Martin Výmola (65´), Adam Hrdlička (76´)

ŽK FCV: Lukáš Brezula (45+1´), Jan Barták (89´), Marek Šindler (90+3´), Vojtěch Trnal (C)

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

Krásné sobotní ráno nás vítalo do dalšího divizního zápasu. Zajížděli jsme na horkou půdu týmu FC Vratimov, který má na jaře skvělou formu. Úvod zápasu se nesl v mírně ospalém duchu, kdy první příležitost měl v 16. minutě náš kapitán, Martin Výmola. Byli to však domácí, kdo otevřeli skóre utkání. Ve 22. minutě využili naši špatnou rozehrávku a z úhlu poslal domácí do vedení Marek Šindler. My jsme sice mohli odpověď ve 26. minutě Smilkem, ale nezamířil přesně. To však domácí vyburcovalo k větší aktivitě, a i díky našemu ospalému přístupu, si vytvářeli řadu zajímavých příležitostí. Nejdříve ve 28. minutě mohl Šindler přidat svoji druhou branku, ale střela mu vůbec nesedla. Ve 36. minutě jsme viděli parádní dalekonosnou střelu Vratimova, která však orazítkovala jen naše břevno. Do kabin jsme tak odešli naštěstí pouze s jednobrankovým mankem.

Druhý poločas začal o něco lépe. Možná k tomu pomohl i trenérův poločasový "fén", a tak naši hráči přidali na větší aktivitě. Paradoxně to ale mohli být domácí, kdo mohli navýšit své vedení. Hned v 48. minutě to měl na kopačce domácí kapitán Lukáš Duda, ale z malého vápna branku přestřelil. Druhou velkou příležitost měli domácí v 54. minutě, ale opět bez úspěchu. Zde se začíná zápas lámat. V 58. minutě se v jasné tutovce ocitl René Veselý, ale brankář Střelka můj skvěle zmenšil střelecký úhel. V 63. minutě se ocitl sám před brankářem Výmola, ale bohužel neúspěšně. Náš kapitán však gólovou radost nakonec přinesl v 65. minutě. Kulhánek nejdříve skvěle podržel míč ve středu hřiště, ten posunul na Koňaříka, který svým přesným centrem našel připravenou hlavu našeho kapitána, a bylo srovnáno! V 76. minutě jsme šli do vedení, Výmola parádně posunul míč Hrdličkovi, který to trefil náramně přímo do šibenice. Domácí otevřeli obranu a bojovali o vyrovnání. Naše obrana však fungovala výborně. Naopak jsme mohli ještě my zvýšit náskok, ale v 86. minutě Barbořák svůj samostatný únik nevyřešil nejlépe.

Další zápas nás čeká doma! V sobotu 4. 5. 2024 v 16:30 vyzveme na domácím hřišti tým MFKS

TJ Valašské Meziříčí > FC Vratimov - TJ Valašské Meziříčí 1:2 (1:0)