FK Jeseník - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (0:1)

15.10.2023

FK Jeseník - TJ Valašské Meziříčí  2:2 (0:1)

I přes dvojí vedení a následný finální velký tlak si z Jeseníku odvážíme bod za remízu.

Sestava: Pobořil - Macíček, Kuběna, Bystřičan, Koleček (71´Sovák) - Křenek (65´Vozák) , Žilinský (K), Kulhánek, Hrdlička – Smilek (44´ Veselý) – Vrána

Střelci FK: Furik (52´, 65´)

Střelci TJVM: Vrána (18´), Bystřičan (60´)

ŽK FK: Cundrla (37´), Furik (71´), Červenka (82´)

ŽK TJVM: Kulhánek (82´), Žilinský (93´)

Již úvodní minuty zápasu dávaly znát, že se bude jednat o velmi bojovný zápas. Domácí tým aktivně dostupoval naše hráče a byl velmi aktivní v napadání. Což velmi komplikovalo naše útočné choutky. Již v 8. minutě se dostal Smilek do velké šance, ale bohužel míč do branky neprostrčil. Domácí však byli velmi aktivní a vytvářeli si menší územní převahu. K našemu štěstí jak ve 14., tak i v 17. minutě svoji příležitost nedokázali vyřešit nejlépe. Proto se musel přihlásit o slovo Jonáš Vrány, který v 18. minutě na druhý pokus prostřelil domácího brankáře Kružíka a poslal nás do vedení 0:1. Vstřelená branka nám dodala klidu na kopačkách a začali jsme naopak my kontrolovat tempo my. Ve 34. minutě se uvolnil Macíček a vyzval opět Vránu. Toho domácí brankář vychytal. V samotném závěru poločasu se dostal do velké šance Žilinským, ale bohužel k navýšení skóre nenastalo.

Hustý déšť ovlivňoval hru jak v první, tak i v začátku druhého poločasu. Domácí se samozřejmě snažili dostat zpět do zápasu. V 50. minutě se domácí dostali do velké šance, ale bez úspěchu. To se zlomilo v 52. minutě, kdy se k míči dostal domácí Furik a srovnal na 1:1. My jsme přidali v tlaku a dostali jsme domácí pod tlak, který vyústil v rohový kop v 60. minutě. V něm se zaskvěl Bystřičan, který nás poslal opět do vedení, tentokrát 1:2. K naší smůle jsme se z vedení moc dlouho neradovali. V 65. minutě tu byl opět domácí hrdina Furik, který srovnal na 2:2. Hráči z Valašského Meziříčí chtělo dovést zápas do vítězného konce a na 20. minut zamkli domácí na jejich polovině. Bohužel ani Vozák v 86. minutě nás neposlal do vedení a rozhodčí tak ukončil zápas za remízového stavu 2:2.

Další zápas hrají naší hráči příští týden v sobotu doma proti týmu FK Bospor Bohumín. Výkop je plánován na 14:30.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > FK Jeseník - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (0:1)