Fotbalové léto plné zápasů

30.7.2020

Letošní rok je fotbalově trochu zvláštní. Léto v plném proudu a na valašskomeziříčském hřišti se to každý den hemží fotbalisty všech věkových kategorií v době, kdy zelené trávníky obvykle odpočívají před novou sezónou.

Sotva skončil veleúspěšný dětský fotbalový kemp, už pokračují tréninky jednotlivých týmů a v plném proudu je i „kolotoč“ přípravných zápasů. Jejich resultáty vám teď nabízíme:

muži A: V přestřelce s "hokejovým" skóre se kromě Daniše a Šimona Vrány prosadili i dva "sváteční" střelci Vozák a Žilinský. TJVM - FK Nové Sady 5:3 (3:2)
muži B: První půle po herní převaze zasloužené vedení „Benfiky“, druhý poločas, po průtrži mračen a proti střídáním podstatně omlazenému domácímu týmu, zvládli lépe hosté. TJVM B - FC Valašské Příkazy 1:3 (1:0)
U19: Starší dorostenci vysoko podlehli silnému soupeři ze Slovenska, v dalším zápasu ve Slezsku, po oboustranně útočné kopané a přelévání skóre, nakonec tahali za kratší konec. MŠK Púchov U19 - TJVM U19 6:1 (4:0); FK Hlučín U19 - TJVM U19 4:3 (0:1)
U17: Mladší dorostenci si vysloužili pochvalu trenéra za kvalitně sehraný mač s vítěznou tečkou. FK Hlučín U17 - TJVM U17 4:6 (3:2)
U15: Starší žáci nejprve těsně prohráli s Hanáckou Slavií, potom dostali fotbalovou lekci od soupeře z Pováží, rychle se však otřepali a spravili si chuť dvojciferným skóre na „střelnici“ v Olomouci. TJVM U15 – Hanácká Slavia Kroměříž U15 4:5 (4:3); MŠK Púchov U15 – TJVM U15 7:1 (3:0); HFK Olomouc U15 – TJVM U15 2:11 (1:4)