Hodnocení podzimní části sezóny našich starších žáků z týmu U15

1.12.2022

Dnes se podíváme na hodnocení činnosti v podzimní části sezóny našich starších žáků z týmu U15.

Před začátkem sezóny jsme měli jasný cíl, být v tabulce ve vrchní části a prát se o nejvyšší příčky. Bohužel z týmu odešly 4 opory ze základní sestavy, včetně brankáře, do vyšší soutěže a my museli na poslední chvíli doplnit kádr. To se po příchodu 4 kvalitních hráčů podařilo na výbornou. 

Začátkem sezóny nám patřila přední místa tabulky. Pak však přišly zranění klíčových hráčů a na TOP týmy jsme nestačili. Tím pádem jsme se posunuli do středu tabulky a momentálně po podzimní části nám patří 5. místo s bilancí 7-1-5 a skórem 44:28. Na čelo tabulky ztrácíme 6 bodů, takže se na jaře budeme snažit o co nejlepší umístění.

Máme sice druhý nejlepší útok z celé soutěže, ale v obrané fázi to někdy vázne a hlavně ve středu zálohy stále hledáme nějako lídra týmu. Hrajeme typické rozestavení 4-4-2 nebo zkoušíme zhustit více střed na 4-2-3-1, klukům to zatím svědčí, ale možná v zimní přípravě zkusíme i jiné rozestavení.

Na tréninku se snažíme dopilovat první dotyk s míčem a naučit kluky více využívat křídelních hráčů a otáčet hru. Tak, aby byli na 100% připraveni, do dorostenecké kategorie.

Pevně věřím, že přes zimní období zlákáme do našich řad další kvalitní hráče a snad nám nikdo neodejde. O naše hráče je velký zájem a nebojím se říct, že minimálně 6 hráčů má na to hrát nejvyšší soutěž. Jmenovitě tu nebudu nikoho vyzdvihovat. Všichni si zaslouží pochvalu za svou tréninkovou a zápasovou docházku. Někdo větší, někdo menší, ale to vše se pozná v zimní přípravě, kterou zahajujeme hned první týden v lednu 4denním soustředěním. Ta bude již fyzicky náročnější. Zatím máme domluvených 5 přátelských utkání, ale budeme určitě ještě zajišťovat další. Teď do konce roku ještě trénujeme 2x v týdnu a spíš je to formou hry a zlepšení techniky s míčem. Po novém roce to však rozjedeme na plno.

Chtěli bychom ještě tímto poděkovat všem  rodičům a fanouškům, kteří nám chodí na zápasy fandit. Hráčům za odvedené výkony a taky vedení klubu. A někdy v příštím roce na zeleném trávníku naviděnou.

Filip Pikal

TJ Valašské Meziříčí > Hodnocení podzimní části sezóny našich starších žáků z týmu U15

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři