Hodnocení sezóny 2021/2022 našeho A týmu

23.6.2022

Hodnocení sezóny 2021/2022 našeho A týmu

Sezóna roku 2021/2022 byla první, kterou jsem po dvouleté kovidové pauze mohli všichni odehrát řádně a regulérně. Náš A tým vstoupil do podzimní části sezóny úvodní porážkou s Kozlovicemi, na kterou však navázal dobrými výkony proti Šumperku, Novým Sadům nebo remízou na hřišti Hranic. Nejemotivnějším zápasem bylo zcela jistě utkání TJ Skaštice - TJ Valašské Meziříčí, které po divoké přestřelce skončilo 4:5 a nabídlo mnoho infarktových stavů. Tým v tabulce přezimoval ve vrchní patrech a do jarní sezóny vstupoval jako pomyslný "černý Petr" soutěže. Po dlouhé zimní přípravě se vstup do jara povedl, úvodní remíza v Kozlovicích a výhra na hřišti v HFK dávala tušit, že hráči budou chtít hrát o stupně nejvyšší. Zlom nastal při zápase v Přerově a pomyslná sportovní facka: prohra 4:0 zatřásla celým týmem. Od tohoto zápasu tým nedokázal vyhrát a propadal se tabulkou soutěže na konečné 7. místo s 36 body s bilancí 10 výher, 6 remíz a 10 proher. 

Soutěž opanovali hráči SK Hranic, kteří postoupili do 3. ligy, naopak se s divizní soutěží rozloučil tým FC Strání.

Náš tým však ukazuje nadále velký potenciál a stále se řadí mezi jeden z nejmladších týmů divize složený zejména z našich odchovanců. Teď mají hráči zasloužené volno, ale již se plně pracuje na případných posilách týmu.

První potvrzenou posilou je hráč Adam Hrdlička, který k nám přichází z týmu Tatranu Všechovic. Další hráči jsou v jednání. 

Letní příprava pro hráče začíná 8. 7. 2022 a v rámci přátelských zápasů jsou domluveny utkání s týmem TJ Sokol Ústí a SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm. Samozřejmostí je i účast našeho týmu v předkole českého fotbalového poháru.

AH

TJ Valašské Meziříčí > Hodnocení sezóny 2021/2022 našeho A týmu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky