Hodnocení úspěšné sezóny 2022/2023 našeho staršího dorostu

19.6.2023

Úspěšnou sezónu mají za sebou naši starší dorostenci z týmu U19, kteří skončili na skvělém druhém místě! 

Po podzimní části jsme ze čtvrtého místa ztráceli na první pět bodů. Předsezonního postupového cíle jsme se nevzdávali. Po třech úvodních výhrách (Opava, Vsetín, Prostějov) přišlo zaváhání a prohra ve Vítkovicích. Dalšími stoprocentními zisky (Třinec, Uničov, Mohelnice, Stará Bělá, Nový Jičín) a vývojem ostatních zápasů týmů na čele soutěže, jsme se dostali do situace, kdy to bylo na našich nohách. Případná výhra o tři branky v následném zápase s Karvinou a bezchybné dohrání soutěže by nás dostalo na čelo. S vyzbrojenou Karvinou jsme remizovali, ta už dále nezaváhala a soutěž vyhrála. My po dalších pěti vítězstvích (Přerov, Havířov, Hranice, Bílovec, Kroměříž) nakonec obsadili druhé místo.

Tým po celý ročník šlapal naplno a předváděl ve většině zápasů kvalitní útočný fotbal se spoustou branek, o čemž svědčí i celkové skóre 131:52. Hlavně jarní jízda, kdy jsme ztratili pouze čtyři body za remízu a prohru, a doma neztratili ani bod, byla opravdu výjimečná. Ještě cennější je fakt, že se tým svými výkony dostal do situace, kdy mohl i po podzimním odstupu atakovat první místo.

Do mužského fotbalu jsme z mládeže vyprovodili kvalitní a početný ročník 2004. Hráči Kvapil, Veselý, Juřík, Bílý, Pastrnek, Vrána, Vozák, Sušeň a Plandor jsou ve formě a připraveni uspět mezi muži.

Poděkování za úspěšný ročník patří hlavně hráčům, kteří tomu dávali hodně času a nasazení na úkor ostatních věcí. Správně pochopili, že jinak bychom nemohli být s úplnou špicí konkurenceschopní.

Další velké poděkování patří trenérům, klubu, rodičům a divákům, kteří nás podporovali.

V létě začne příprava, a už teď se nám rýsuje nový kvalitní tým.

Jan Pítr

 

TJ Valašské Meziříčí > Hodnocení úspěšné sezóny 2022/2023 našeho staršího dorostu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři