Kategorie U17 hodnotí podzimní část sezóny 2022/2023

30.11.2022

Tradiční hodnocení podzimní části sezóny našeho mladšího dorostu

Těsně před začátkem letní přípravy jsem přebral společně s asistentem Krajčou mladší dorost od končícího trenéra Vaculi. Díky skvělé práci ho i trenéra starších žáků Koňaříka, jsem měl na začátku přípravy 25 hráčů. Nakonec však buďto změna priorit nebo výkonnost vyformulovala kádr na konečných 17 hráčů a 1 brankáře.

Kompletní letní příprava proběhla velmi dobře. Čtyř denní soustředění ve Viganticích nám umožnilo všechny hráče lépe poznat jak na hřišti, tak mimo něj. Do sezóny jsme vstupovali ve skvělém rozpoložení a s vysokými cíli. Jenže hned první zápas doma se Vsetínem nás vytrestal. Náš tým tvořen převážně kategorii 07 tehdy nezvládl skvěle rozehraný zápas, který nás hodně mrzel. Na druhou stranu nám to pomohlo celý tým zpevnit a ukázalo to všem, že to samo nepůjde. Kvalitní přístup k tréninku s velkou účasti po celou dobu sezóny byla naše veliká přednost, ze které jsme těžili. Velmi si vážím výhry nad Opavou a Hranicemi, kde jsme hráli opravdu skvěle a důrazně. Mrzí mě pak remízy s Bílovcem, Uničovem a již zmiňovaným Vsetínem.

Celkové 5. místo s 31 body a 2 prohrami, je pro mě lehké zklamání, neboť vím, že tento tým patří výš. Naše hra se prezentuje vysokým napadáním, kombinační hrou a důrazem v obranné fázi. Rád bych vyzdvihl Aleše Bětíka, který odehrál plný počet minut bez obdržené karty, což je na stopera skvělý výkon. Dále nejlepší střelec týmu Ondřej Marek u kterého vím, že jich mohl dát ještě více. Momentálně budeme trénovat do 9.12.. Náročnou přípravu zahájíme 6.1. ve formátu 4x týdně trénink + zápas. Během zimy bych pak rád oslovil hráče z nižších soutěží, kterým se dařilo, aby si to šli k nám zkusit a vytvořil tak další tlak na hráče.

Na závěr bych poděkoval skvělým rodičům, bez kterých by to nešlo. Jsem velmi rád, že nás podporujete jak na domácích, tak na venkovních utkáních a doufám že vám přízeň vydrží i do jarní části

Příjemné prožití Vánoc a šťastný Nový rok, Vám přejou kluci z TJVMU17 a trenéři Lukáš Bayer a Vojtěch Krajča

 

TJ Valašské Meziříčí > Kategorie U17 hodnotí podzimní část sezóny 2022/2023

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři