Klubové hodnocení roku 2023

12.12.2023

Klubové hodnocení roku 2023

V proběhlých dnech jsme postupně zveřejňovali, jak si sportovně vedly naše jednotlivé týmy. Dnes se podíváme, jak hodnotí uplynulý rok klub TJ Valašské Meziříčí. 

Rok 2023 byl pro klub TJ Valašské Meziříčí velmi náročný a podařilo se opět odvést velký kus práce na všech frontách. Naši kvalitní trenéři odváděli znamenitou práci, což se odráží zejména na členské základně, kdy klub pomalu atakuje číslovku 400 aktivních hráčů. To se odrazilo i na celkovém počtu týmů, kdy jsme založili nově B tým mladších žáků a máme i svůj "C" tým v mužské kategorie, a to společně s klubem FC Krhová. V rámci sportovní činnosti pracuje více než 30 trenérů, kterým tímto chceme poděkovat za obětavou a kvalitní práci napříč všemi kategoriemi! To se neodráží jen na našich sportovních výsledcích, ale i na počtu hráčů působících v ligových týmech. Několik desítek hráčů tak prezentuje dobré jméno klubu v nejvyšších patrech fotbalových soutěží s dokazují, že TJ Valašské Meziříčí je kvalitní sportovní značkou.

Celkem jsme za rok odehráli na 396 mistrovských zápasů, naši hráči navštívili více než 1 500 tréninkových jednotek. Což je pro představu cca 135 000 minut tréninků neboli více než 3 měsíce nepřetržitého provozu. To by nešlo bez adekvátní sportovní infrastruktury, kterou se v roce 2023 podařilo vylepšit o nové hřiště s umělým povrchem. Zde bychom chtěli moc poděkovat městu Valašské Meziříčí za podporu a zajištění adekvátních podmínek pro naši sportovní činnost. Samozřejmě i do roku 2024 se připravují nové rozvojové projekty, ale o nich blíže někdy později.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim partnerům a podporovatelům za důvěru v nás vloženou v roce 2023. Jmenovitě bychom chtěli poděkovat společnostem CABOT, DEZA, ROBE, TS Valašské Meziříčí, Mlékárna Valašské Meziříčí, za nejen finanční podporu. Naše velké poděkování směřuje i městu Valašské Meziříčí, bez jehož pomoci by se nám těžko dařilo organizovat naši sportovní činnost. Nesmíme zapomenout i na podporu ze Zlínského kraje a ze zdrojů Národní sportovní agentury. Těmto subjektům taktéž mnohokrát děkujeme za podporu. Velké poděkování míří i chlebíčkárně Skalka, která nám zajišťuje chutné občerstvení pro naše rozhodčí. 

Nejen za rok 2023 patří velké díky všem našim fanouškům, rodičům našich hráčů a podporovatelům, za přízeň a věříme, že Vás i v roce 2024 nezklameme!

Za TJ Valašské Meziříčí

 

Antonín Hořín

 

TJ Valašské Meziříčí > Klubové hodnocení roku 2023

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři