Proběhla volební členská schůze klubu

6.11.2021

Pondělí, 1. 11. 2021, bylo pro členy oddílu kopané ve znamení volební členské schůze, která probíhala od 17:00 v restauraci na Štěpánově

Oddíl kopané při TJ Valašské Meziříčí má dle stanov povinnost každoročně svolat řádnou členskou schůzi. Obvyklým termínem byl vždy začátek roku, bohužel letos byl termín vlivem epidemiologické situace posunut až ke konci podzimní sezóny. Bezmála 30 členů s hlasovacím právem si vyslechli úvodní slovo předsedy oddílu pana Jaromíra Odstrčila, na kterou navázali svojí řečí hosté schůze z řad vedení města Valašské Meziříčí. Jak pan starosta Robert Stržínek, tak i paní místostarostka Zdislava Odstrčilová, poděkovali za příkladnou reprezentaci města a dobré výsledky a úspěchy v mužských a mládežnických kategorií. Následovaly zprávy o hospodaření oddílu, zpráva o stavu v mládeži a zpráva o stavu mužských kategorií. Po těchto procesních záležitostech následovala volba do výkonného výboru. Původních devět mandátů bylo rozhodnutím členské schůze sníženo na sedm. Důvodem byla rezignace členů Marka Netoličky a Lukáše Bayera na funkci členů výkonného výboru. Tímto bychom chtěli poděkovat oboum pánům za veškerou odvedenou práci a úsilí věnované rozvoji valašskomeziříčské kopané.

Nově má výkonný výbor oddílu tedy sedm členů. Členy výkonného výboru byli zvoleni: Tomáš Král, Petr Masařík, Jaromír Odstrčil, Karel Straka, Daniel Šulák, Libor Výmola a Petr Zahradníček.

Zvoleným staronovým členům gratulujume a přeje plno sil a vytrvalosti v dalším volebním období. 

Členská schůze byla poté zakončena diskuzí a chutnou večeří. 

 

AH

TJ Valašské Meziříčí > Proběhla volební členská schůze klubu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři