MFK Karviná "B" - TJ Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)

11.10.2022

MFK Karviná "B" - TJ  Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)

MFK Karviná "B" - TJ Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)

Sestava: Pobořil - Hrdlička, Švec, Němec (46´Sovák), Macíček - Vozák (77´Křenek), Žilinský, Smilek, Pobořil R. ) - Vrána - Veselý (77´Výmola

Střelec: Viktor Žilinský (20´)

ŽK: 2x Radim Pobořil

ČK: Radim Pobořil (57´)

Střely domácí (celkem): 9

Střely domácí (na bránu): 6

Střely hosté (celkem): 9

Střely hosté (na bránu): 5

Rohy domácí: 3

Rohy hosté: 6

Fauly domácí: 10

Fauly hosté: 8

I přes pohledný fotbal náš A tým prohrál v Karviné vysoko. Domácí prokázali vysokou produktivitu v zakončení, k čemuž jim zcela jistě pomohlo i nasazení šesti ligových hráčů do základní sestavy. 

Úvodní minuty patřili hostům z Valašského Meziříčí. Již ve druhé minutě jsme si připravili zajimavou standartní situaci, ze které Švec ale míč nezakroutil přesně. Ihned po rozehrání odkopu od brány Karviné přišla kontroverzní situace a neuznaný gól v náš prospěch. Smilek dobře napadal rozehrávku brankáře, ale souboj rameno na rameno byl vyhodnocen jako útočný faul. A to i přesto, že hlavní arbitr správně branku uznal, po konzultaci s asistentem však hlavní rozhodčí Natálie Čampišová, branku odvolala. A to i přesto, že k inkriminovanému momentu byla mnohem blíž. Hosté se však nenechali rozhodit a ve 4. minutě nás mohl Veselý poslat do vedení. Ani z následujích třech rohů jsme se neprosadili a jak již bývá zvykem. Domácí hned z první své útočné akce otevřeli skóre. V 11. minutě se trefil Lukáš Cienciala. Odpověď však přišla záhy, Viktor Žilinský hlavou krásně uklidil centr ze standartní situace a srovnal na 1:1. Ve 25. minutě však opět navýšili domácí, kdy se z hranice šestnáctky trefil Jan Marciňa. Hra se následně srovnávala, ale hosté však se skórem již nedokázali nic udělat. 

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí. Ve 47. minutě se zaskvěl náš brankář Pobořil, který skvělě vychytal samostatný nájezd Karviné. V 52. minutě jsme opět mohli my srovnat, ale Daniel Sovák  nezachoval chladnou hlavu a minul. V 55. minutě se opět radovali domácí, kdy se po centru prosadil hráč Durosinmi Rafiu Adekunle. V 56. minutě bylo pro hosty již hotovo, jelikož po druhé žluté kartě musel jít Radim Pobořil do sprch. Domácí si v početní výhodě vypracovali ještě několik šancí. V 77. minutě se střelecky prosadil opět hráč Ciencela a navýšil na 4:1. Hosté ještě zahrozili v 78. minutě z rohu, kdy střídajicí Výmola ve 100 % šanci trefil pouze golmana domácích. Zápas tak skončil vysokou porážkou našeho týmu 4:1

Venkovní porážku bude  chtít náš A tým určitě odčinit v sobotu, 15. 10. v 10:00, kdy hostíme v regionálním derby tým FK Nový Jičín. Přijďte podpořit naše borce v dalším důležitém boji o mistrovské body!

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > MFK Karviná "B" - TJ Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři