MFK Vítkovice - TJ Valašské Meziříčí 0:0

Cenná remíza na půde rozjetých Vítkovic.

Sestava: Pobořil – Vozák (53´Koleček), Tkadlec, Bystřičan, Hrdlička – Koňařík (90´Němec), Kulhánek, Žilinský (69´Veselý David), Veselý René (69´Křenek) - Smilek - Výmola

Statistiky:

ŽK MFK: Matyáš Richtár (39´), Dominik Palej (69´)

ŽK TJVM: Adam Hrdlička (72´)

V sobotu jsme zajížděli na zápas proti věhlasnému týmu MFK Vítkovice, který však nyní nezažívá pěkné období. Z městského stadionu se domácí hřiště přesunulo na půdu mládežnické akademie a tomu i odpovídalo zázemí a celková organizace zápasu. Po úvodním hvizdu jsem jsme však tyto myšlenky hned hodili za hlavu. Zápas se hrál ve velkém tempu a rychlosti. My jsme hrozili našimi křídly, a hlavně Koňařík pořádně zaměstnával obranu domácích. Stejný hráč měl taktéž i naši největší šanci v utkání. Domácí gólman Kolenko však svůj tým podržel. I hosté si v prvním poločase vypracovali páru střel, ale k přímému ohroženi naší branky nedošlo. Objektivně jsme byli v první půli lepším celkem.

V druhém poločasu se dynamika zápasu mírně otočila ve prospěch domácích. Hlavně jejich ostrostřelec Nieslaník prověřoval pozornost našich obranných řad. Tlak domácích vyústil až k jejich dobré brankové příležitosti, ale Pobořil předvedl skvělý zákrok a udržel remízový stav. V samotném závěru zápasu jsme se snažili strhnout vítězství na naši stranu, ale k toužebné brance to nevedlo. Oba týmy se tak rozešly se spravedlivou remízou.

Další zápas nás čeká proti doma a to proti týmu FK Warex Jeseník. Zápas se uskuteční v sobotu 18. 5. 2024 v 17:00.

TJ Valašské Meziříčí > MFK Vítkovice - TJ Valašské Meziříčí 0:0