Mistrovské zápasy naši mládeže - starší dorost stále nenarazil na přemožitele

12.9.2022

Další víkendové zápasy jsou za námi a náš tým U19 nám dělá radost, zatím s plným bočtem bodů!

U19

1. FC Viktoria Přerov - TJ Valašské Meziříčí 2:4 (0:4)

Branky: 54. Pistovčák, 66. Kocian – 11. Sušeň, 20. a 38. Vaigl, 30. Veselý

ČK: 73. Kurinec

Sestava: Kvapil – Sušeň (46. Pastrnek), Kurinec, Nohavica, Plandor - Veselý, Bílý, Vaigl, Juřík (46. Šimurda) – Vozák (87. Hruška), Vrána (68. Zahradník)

Tentokrát nám nátlaková hra na začátku přinesla branku v 11. minutě. Po krásném vysunutí Kurince odcentroval do šibenice Sušeň. Brance předcházelo několik jasných možností zakončit a stejné situace probíhaly prakticky po celý první poločas. Jen s tím, že skoro po každé naši gólové šanci přišel nebezpečný protiútok domácích. Klid nám daly dvě gólové hlavičky Vaigla po rozích Veselého a po přihrávce Vozáka se mezi tyto branky vklínil skórující Veselý.

Vypadalo to na poklidné dohrání zápasu, ale nebylo tomu tak. Přerov byl ve druhém poločase aktivnější a snížil v 54. minutě. Protože jsme hráli špatně, vycítil šanci a dostali jsme se pod tlak. Ten v 66. minutě proměnili v další snižující gól. Museli jsme viditelně přidat na výkonnosti, abychom zápas neprojeli. V 73. minutě obdržel Kurinec po zákroku na rozběhnutého útočníka červenou kartu, my museli přeskupit řady a zvýšeným úsilím utkání dotáhnout do vítězného konce.

První poločas velká jízda a čtyři branky. Spoustu dalších gólových šancí. Druhý pak podcenění situace a zbytečné zdramatizování. Zpětně si uvědomuji, že jsme ten první poločas hodně napálili a ve druhém možná trochu došlo. Ale vyplatilo se. Tým zápas zvládnul a přibyly další cenné zkušenosti.

Jan Pítr


U17

1. FC Viktoria Přerov - TJ Valašské Meziříčí 0:6 (0:4)

Střelci: 7' Koňařík, 11' Marek, 33' Bětík R., 40' Marek, 76' Zubík, 87' Zedek

Sestava: Krejčíř, Novosad, Bětík A., Hub, Kostka, Malíř,Koňařík, Vavřík, Sedlák, Bětík R., Marek

Střídání: 46' Koňařík (Sovák), 61' Kozlovský (Novosad), 61' Vavřík (Pečiva), 72' Marek (Zedek), 72' Bětík (Zubík)

Utkání bylo od začátku v naší režii. Mladý tým domácích hrozil pouze v prvním poločase z protiútoků. Nově poskládaná obrana, ale pracovala výborně a nedovolila komplikaci.

V útoku skvělé fungovalo trio Marek-Vavřík-Bětík R.

Poločas skončil 0:4, avšak klidně to mohlo být i víc. Budeme se muset naučit, proměnit každou velkou šanci, aby nás to proti silnějšímu soupeři nemrzelo. Druhý poločas se pouze dohrával. Jsem velmi rád, že se prosadil Zedek, který se vrací po dlouhém zranění (Zlomená noha). Nyní nás čeká doma Třinec B, kdy se budeme snažit konečně vyhrát domácí zápas

 Lukáš Bayer a Vojtěch Krajča


U15

TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk 0:4 (0:1)

Sobotní zápas se nám těžce nepovedl. Nedařilo se nám vůbec nic a zaslouženě jsme proti kvalitnímu soupeři prohráli. Nezbývá nic jiného než se z první naší porážky v této sezóně rychle otřepat a soustředit se na další utkání. Ve čtvrtek k nám na stadión zavítá tým ze Slovenska - Dubnica nad Váhom a do toho 3 tréninkové jednotky. V sobotu pak zajíždíme na Vsetín, kde nás čeká další derbíčko. To snad zvládneme herně lépe než proti Šumperku. Kluci hlavy vzhůru a aspoň jde vidět, že ještě stále máme na čem pracovat, aby jsme mohli hrát v této soutěži o nejvyšší příčky.

FIlip Pikal


U14

TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk 0:11 (0:3)

V prvním poločase jsme udělali opakovaně chyby v rozehrávce. Tentokrát už ne přímo brankářem, ale spíše na hranici obranné třetiny. Už se dařila rozehrávka od brány, ale mezihra vytvářela chyby, které soupeř trestal Druhá půle už byla zase lepší a dokonce jsme nastřelilli břevno a měli šance na vstřelení gólu.  Věřím, že v týdnu zapracujeme a o víkendu uděláme zatím nejlepší výsledek této sezóny.

Ondřej Koňařík


U13

FK Šumperk - TJ Valašské Meziříčí 6:13 (2:7)

Střelci: 6x Miroslav Hadaš, 3x Michal Frydrych, 2x Daniel Krupa, Vojtěch Hruška, Robert Šulák

 

U12

FK Šumperk - TJ Valašské Meziříčí 4:3 (0:0)

Střelci: Alex Závěšický, Matyáš Veselý, Mateo Květoň

 

U9 + U8

Den s Baníčky nám prozatím nevyšel kvůli počasí, ale včerejším výletem jsme si vše vynahradili na BaníkExpu (multimediální výstavě o 100 leté historii) a následně na ligovém zápase Baníku x Pardubic, který jsme konečně dotlačili v hledišti k vítězství 3:0. Kluci viděli na vlastní oči velký ligový zápas a na vlastní uši slyšeli spoustu Ostravských chorálů a se sedadly kousek od kotle si to pořádně užili.

Otta Dunkl

 

TJ Valašské Meziříčí > Mistrovské zápasy naši mládeže - starší dorost stále nenarazil na přemožitele

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři