Mistrovský zápas: FK Krnov - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (1:1)

FK Krnov - TJ Valašské Meziříčí  2:2 (1:1)

Sestava: Pobořil - Hrdlička, Švec, Němec, Macíček - Křenek (84´Veselý), Žilinský, Vozák (64´Sovák), Smilek, Vrána - Galus (73´Výmola)

Rohy domácí: 10

Rohy hosté: 2

Fauly domácí: 7

Fauly hosté: 17

Naši hráči museli dvakrát stahovat manko a v samotném závěru si důrazně říkali o všechny tři body, ale konec zápasu skončil smírně 2:2.

Do začátku zápasu vstoupili lepé naši hráči, když si již v 1. minutě vybudovali zajímavou standartní situaci. V 5. minutě se pokusil náš Smilek překvapit golmana přízemní střelou, ale neúspěšně. Na druhé straně v 6. minutě zahrozili domácí ze standartní situace, ale významnou šanci si nevybudovali. V 11. minutě se dostal do úniku náš Křenek, ale ani on ani z následujícího rohu Švec, branku nedali. Ve 13. minutě se z rohu dostal k míči Macíček, ale ve vyložené šanci hlavou skóre neotevřel. Na druhé straně ve 21. minutě se zaskvěl Pobořil, který výborně vychytal domácího útočníka. Ve 28. minutě opět zkusili domácí své štěstí, ale Pobořil byl opět proti. Následovala sekvence rohů domácích, ze kterých jsme se vymanili zajimavou útočnou akcí. Pro naši smůlu domácí míč odvrátili a v úniku poslal domácí do vedení Martin Váňa, který překonal Pobořila výstavní technickou střelou. Hosté nic nevzdali a chtěli se stavem něco udělat. Ve 39. minutě to neúspěšně zkusil Macíček, aby ve 41. minutě mohl srovnat David Smilek .

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. V 46. minutě zahrávali domácí standartní situaci. Tu doplnili sérií několika rohů hned za sebou. Prvním patnáct minut druhého poločasu byli domácí aktivnější. V 58. minutě jsme se však konečně vymanili z tlaku a zahrozili, avšak neúspěšně. Následovala však opět pasáž několika rohů domácích, ze kterých si nedokázali vytvořit vhodnou příležitost. Nadruhé straně jsme my zahrávali v 71. minutě zajímavou standartku. Byli to však domácí kdo přidali branku. V 73. minutě se trefil domácí Tilkeridis. Hosté přidali na aktivitě. V 74. minutě střídal trenér Hajný, kdy ze hřiště odešel Galus a nastoupil Výmola. To jak to byl důležitý tah se ukázalo za 4. minuty, kdy to byl právě Výmola, který si dobře odskočil a nekompromisní střelou srovnal na 2:2. V samotném závěru se mohl ještě dvakrát prosadit Jonáš Vrána, ale bohužel bez úspěchu. Rozhodčí tak ukončil zápas za stavu 2:2.

Další mistrovský zápas odehrají naši hráči doma. V sobotu 1. 4. 2023 v 10:00 vyzveme doma tým SFC Opavu "B".

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Mistrovský zápas: FK Krnov - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (1:1)