Mistrovský zápas: TJ Valašské Meziříčí - FC Bílovec 0:0

18.3.2023

Mistrovský zápas: TJ Valašské Meziříčí - FC Bílovec 0:0

TJ Valašské Meziříčí - FC Bílovec 0:0

Sestava: Pobořil - Hrdlička, Švec, Němec, Macíček - Sovák (46´Křenek), Žilinský, Vozák (75´Veselý), Smilek, Vrána - Galus (70´Výmola)

ŽK: Pavel Macíček (54´), Lukáš Křenek (85´)

Střely domácí: 11 z toho 5 na bránu

Střely hosté: 8 z toho 4 na bránu

Rohy domácí: 8

Rohy hosté: 5

Fauly domácí: 8

Fauly hosté: 9

Brankář Lukáš Pobořil má velkou zásluhu na ceném body z dnešního mistrovského zápasu. 

Do začátku zápasu jsme vstoupili aktivněji, již ve druhé minutě se do šance dostal David Smilek, ale branku přestřelil. Následovala série našich rohů, ze kterých jsme ale nedokázali zásadně branku Bílovce ohrozit. Na druhé straně v 7. minutě zahrozil náš soupeř, ale závaru v našem malém vápně nevyužil. V 15. minutě se dostal do šance Vozák, ale chybu brankáře Minaříka nevyužil. Ve 26. minutě zahrozil Bílovec z rychlého protiútoku, ale nastalou situaci nevyřešil nejlépe. Ve 28. minutě jsme zahrávali další roh, kdy se k míči dostal náš Jonáš Vrána. K naší smůle však trefil pouze brankáře hostů. Ve 36. minutě to byl zase Vrána, jehož střelu brankář vytěsnil na roh. Ve 45. minutě se o slovo přihlásil Galus, ale jeho střela zamířila těsně vedle.

Do druhého poločasu naopak nastoupil náš soupeř aktivněji, ale vyloženou šanci si nevypracoval. Až v 56. minutě vyzkoušel útočník Bílovce štěstí, jeho střela však pouze orazítkovala břevno. V 61. minutě se dostali naši hosté do rychlého protiútoku, ale přečíslení nevyužili nejlépe. V 79. minutě tu byla asi největší gólovka utkání. Pobořil ale tváři v tvář útočníkovi zachoval chladnou hlavu a svým skvělým zákrokem podržel remízový stav. V 83. minutě mohl na druhé straně z akrobatických "nůžek" vsítit Jonáš Vrána, ale míč namířil nad brankovou konstrukci. V 85. minutě poté mohl Bílovec otevřít skóre při zahrávání přímého kopu, ale Pobořil skvěle vytáhl míč na roh. V závěru utkání se domácí ještě snažili zvrátit výsledek na svou stranu, ale bez úspěchu. Zápas tak skončil remizou 0:0.

Další mistrovský zápas odehrají naši hráči příští neděli, 26. 3. 2023, kdy nás v 15:00 hostí FK Krnov. Pro naše fanoušky, autobus odjíždí od stadionu ve 12:15.

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Mistrovský zápas: TJ Valašské Meziříčí - FC Bílovec 0:0

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři