Mladší dorost hodnotí svoji sezónu 2022/2023

20.6.2023

Náš mladší dorost kategorie u17 hodnotí svoji sezónu 2022/2023

Protože jsem tým převzal až v lednu, po odcházejícím trenérovi Bayerovi, tak se zaměřím, vyjma zmínky z celkových statistik na hodnocení pouze té jarní části.

Díky zimní přípravě, která trvá déle, než ta letní jsem měl možnost kluky a trenéra Krajču poznat lépe, a to si myslím, že nám pak do naší práce během jara dost pomohlo, abychom se dobře připravili, aby tým, jako celek fungoval a byli jsme mezi sebou všichni lépe sladěni. Máme za sebou během jarní části sezóny spoustu výborných výkonů, ale také i pár utkání, na které bychom v tu chvíli chtěli nejraději zapomenout. Nejvíce nás mrzela prohra na Vsetíně, kde jsme absolutně nepředváděli, čeho byl tento tým schopný a zaslouženě jsme odtamtud odjížděli s pomyslným „bůrem“. Za zmínku jarní části stojí výborné výkony proti Opavě, Uničovu, nebo také Hranicím. Paradoxně v Třinci jsme podali velice dominantní výkon, soupeře téměř k ničemu nepustili, ale nakonec jsme stejně prohráli 3:1. Na začátku sezóny jsme si s kluky nastavili určitou herní koncepci a prvky, které bychom tam s trenérem Krajčou chtěli v zápasech vidět a jak sezóna postupovala, myslíme si, že se naše hra s každým utkáním zlepšovala a řešení situací, tak, jak bychom si to s trenérem Krajčou představovali se tam objevovalo více a vice a jejich sebevědomí v řešení různých mikro situací rostlo. Kluci sezónu končili ve velké herní pohodě. Za zmínku stojí jeden z cílů, který si kluci dali a splnili, a to, že doma na jaře udrží neporazitelnost. Bohužel naše další cíle, jako mít od přípravy pohromadě všechny míče, žádný neztratit a udržet pořádek v kabině jsme nesplnili, nebo jen částečně. Celkové 5. místo určitě zklamáním není, skončili jsme jen o rozdíl ve skóre za čtvrtými Hranicemi, nicméně náš tým byl dostatečně schopný, aby se mohl prát o případné 2. místo, kdy bodový rozdíl byl jen 5 bodů.

Z pohledu celkových statistik jsme měli v týmu 2. nejlepšího střelce soutěže, a to Ondřeje Marka, který vstřelil 44 branek. Za ním se v našem týmu umístil Radim Bětík s 18 zásahy, Samuel Sedlák se 13 zásahy, Ondřej Kovář vstřelil 12 branek a Jan Zubík 10. Nejvíce žlutých karet v našem týmu obdrželi Ondřej Kovář a Josef Hub, oba 6. V sezóně jsme pak obdrželi bohužel i dvě červené karty, konkrétně Aleš Bětík a Tomáš Malíř.

Už teď se těšíme na další sezónu. Přípravu na novou sezónu zahájíme 3.7., čeká nás zapracování kluků ročníku 2008 do týmu a také se loučíme s kluky ročníku 2006, kteří o své místo budou bojovat pod trenéry U19 a s trenérem Krajčou jim přejeme jen to nejlepší. Chtěli bychom poděkovat všem, klubu, trenérům a zejména rodičům, jakožto předním fanouškům za podporu v uplynulé sezóně, moc si toho s trenérem Krajčou vážíme. Děkujeme.

 Kapusta, Krajča.

 

 

TJ Valašské Meziříčí > Mladší dorost hodnotí svoji sezónu 2022/2023

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři