Náš tým U11 hodnotí svoji proběhlou fotbalovou sezónu

26.6.2023

V serii hodnocení se dnes dostáváme k našemu týmu starších přípravek, kategorii U11

Sezónu jsme zahájili v nové soutěži mladších žáků s novým rozestavením 7+1. Na tento sytém jsme si zvykali a postupně jsme ho úspěšně zvládli.

Na podzim byl zejména problémem věkový rozdíl soupeřů, kdy jsme zpravidla nezvládali osobní souboje s vyššími a fyzicky silnějšími soupeři. Herně jsme soupeře často prohrávali, ale ztráty míče po osobních soubojích potom vedly k brejkům soupeře a obdrženým gólům. Pro kluky a rodiče to bylo složitější období si na takový průběh zvyknout, ale věděli jsme, že se situace na jaro určitě zlepší.

Tým jsme postupně rozšiřovali a aktuálně máme 20 kluků a proto jsme od zimy do OFS soutěže přihlásili druhý tým doplněný o kluky z U12, tak, abychom všem poskytli potřebné herní vytížení.

Od půlku ledna jsme trénovali a pravidelně o víkendech hráli v nehostinných zimních podmínkách. Byl to určitý nekomfort, ale kluci to zvládli a dobře se na jaro připravili.

Většinu jarních zápasů jsme hráli ve výrazné fotbalové kvalitě, zlepšili jsme se v soubojovosti a začali jsme vyhrávat zápasy, kdy jsme např. zaznamenali nejvyšší výhru v soutěži 17:2. Soupeři nás museli překonávat dlouhými nákopy a brejkovými situacemi, které by ve velkém fotbale skončily ofsajdem.

I pozdější vítěz soutěže s námi čelil velkým problémům a jen těsně vyhrál. Skvělý výkon kluci předvedli také v Podlesí, kdy svou herní kvalitou kluci dosáhli výrazného vítězství.

Během sezóny jsme si navíc přidávali zápasy s budoucími soupeři ze žákovské ligy, kde jsme poměřovali výkony se stejně starými kluky.

Na závěr sezóny jsme se zúčastnili série zahraničních turnajů v Německém Hannoveru a Polském Rybniku, kde jsme začali sbírat zahraniční zkušenosti. Na klucích byla poznat nervozita z cizího prostředí, a taky únava z dlouhé sezóny a tak výkony střídaly lepší a horší momenty.

Ještě nás čekají 2 poslední turnaje, kdy jeden tým jede na Slovensko do Bytče a jeden do Kateřinic.

Pak už následuje potřebná letní pauza.

Nicméně letní připrava na žákovskou ligu začíná 10. 7. a jako obvykle už je nachystaný pestrý program přípravy, kdy se zároveň těšíme na letní turnaj Valmez cup v domácím prostředí.

Chtěl bych poděkovat kolegům trenérům, klukům, rodičům a všem, kteří se jakkoliv podíleli na podpoře kluků v jejich období přípravek v posledních 4 letech.

A přeju jim jen to nejlepší v ligové žákovské kategorii.

Robert Šulák

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Náš tým U11 hodnotí svoji proběhlou fotbalovou sezónu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři