Naše "Benfika" hodnotí svůj fotbalový podzim

16.12.2022

Hodnocení fotbalového podzimu dnes zakončíme naším B týmem, neboli "Benfikou"

Podzimní sezónu jsme zahájili 11.7. Součástí letní přípravy bylo i sehrání tří přípravných zápasů.

Vzhledem k velmi povedenému jaru jsme očekávali, že po doplnění kádru o navrátilce Straku s Gajduškem a po příchodu Sekyry a Nevařila z dorostu se budeme i nadále pohybovat v horních patrech tabulky.

Do soutěže jsme ovšem nevstoupili příliš šťastně. V prvních třech kolech jsme narazili na favority soutěže, Vigantice, Valašská Polanku a Hrachovec a zvláště pak zápas s Hrachovcem byl pro nás velmi náročný a bohužel v mladém kolektivu zanechal obrovskou psychickou deku.

V průběhu sezony si hráči opět museli dokazovat, že fotbal hrát umí a dokážou, ale to co nám vycházelo na jaře, tzn. proměňovat šance se nám na podzim bohužel moc nedařilo. Výsledkem toho byly zápasy, kdy jsme prohráli o gól nebo v posledních minutách ztratili vítězství. Vzpomenu jen za všechny domácí zápas s Horní Lidčí, kdy jsme ještě osm minut před koncem vedli o dvě branky, a nakonec jsme byli rádi za bod.

V průběhu podzimu odehrálo za B tým celkem 41 hráčů aspoň 1 minutu, což si myslím je unikát, ale na druhou stranu je třeba říct, že Béčko pracuje jako servisní tým pro týmy dorostu a „A“ mužů, a to se vcelku dařilo naplňovat.

Vzhledem ke kvalitnímu kádru a předváděné hře si jsem jistý, že v jarní části budeme atakovat umístění v první pětce soutěže.

Na závěr bych jako trenér chtěl poděkovat hráčům Béčka za přístup k tréninkům a k zápasům, že dokázali přijmout roli servisního týmu a dále pak trenérům a hráčům A mužů a dorostu za pomoc a přínos pro B tým.

Vladimír Kostka

 

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Naše "Benfika" hodnotí svůj fotbalový podzim

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky