Naše starší přípravka U11 hodnotí svůj fotbalový podzim

8.12.2022

Dnes se v sérii hodnocení podíváme na tým starší přípravky U11

Tým kategorie U11 (ročník 2012) se během podzimu rozšířil na pěkný počet 21 hráčů. Všichni hráči ve velkém počtu pravidelně navštěvují tréninkové jednotky a mají pravidelné zápasové vytížení ať už v rámci soutěže OP mladších žáků nebo ve formě dalších turnajů.

Letní přípravu jsme začali organizací mezinárodního turnaje ADIP Cup na domácím stadionu. Tímto turnajem jsme si splnili několik cílů a to zejména cíle sportovní, ekonomické a klubové (zviditelnění klubu a města). Přijelo 20 týmů převážně z Moravy a 3 ze Slovenska, kde kluci (2 týmy VM tj. 18 hráčů) odehráli 8 zápasů ve skupině a 150ti minutou porci zápasových minut.

Dále jsme se účastnili dalších turnajů, jako Matrix Cup v Jarcové, FM Cup ve FM, a po zbytek podzimu až do 10. prosince máme každý víkend turnaje, kde hrajeme proti ostatním SPSM nebo SCM týmům a jedeme i na jeden turnaj do Púchova.

Na přelomu září a října jsme ještě uspořádali pro kluky soustředění v areálu TJVM, kdy jsme absolvovali tréninkové jednotky, v sobotu pak "TRIANGL" s ligovými týmy z Moravy a Slovenska, zakončené nedělním mistrovským utkáním proti Kelči.

Nedílnou a důležitou součástí soustředění pak byla společenská část a „utužení” party, kdy jsme navštívili Rožnovskou pevnost Boyard, plavecký stadión a zahráli si kuželky.

Velmi dbáme u této kategorie na všeobecný pohybový rozvoj, kdy kluci pravidelně 1x týdně navštěvují speciální atleticko - gymnastické tréninky pod vedením profesionální trenérky zaměřené na posilování, obratnost, dynamiku, rychlost, reakční cvičení.

Přípravu v novém roce zahájíme v týdnu od 9.1., kdy se v tělocvičně budeme připravovat na zimní žákovský pohár, který nás 2-kolově čeká hned v lednu. Tréninkové jednotky budou pokračovat v aktuální nastavení a víkendy vyplníme turnaji téměř až do konce března. Novinkou v novém roce bude také vytvoření nového B týmu, který bude přihlášený do OP mladších žáků s cílem naplnit herní minutáž všech hráčů.

Děkujeme všem za spolupráci v tomto roce, rodičům za skvělou podporu v aktivitách, které máme.

Přejeme všem hezké Vánoce a vše nejlepší v novém roce.

 Robert Šulák a Miroslav Foltýn

 

TJ Valašské Meziříčí > Naše starší přípravka U11 hodnotí svůj fotbalový podzim

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři