Naš tým kategorie U10 na Planeo CUPu 2022

9.9.2022

Naše U10 a její reprezentace klubu na turnaji Planeo CUP 2022

Meziříčská U10 se ve čtvrtek 8.9. 2022 zúčastnila kvalifikačního turnaje poháru mládeže Planeo Cup 2022 v Kroměříži.

Nominováni byli všichni hráči VM bez rozdílu, abychom je po prázdninách viděli pracovat v těžkých zápasech. Zkoušeli jsme kluky již na vybraných pozicích s různou délkou minutáže, aby se pomalu seznamovali s úkoly v přiděleném prostoru. Sportovní cíl pro turnaj byl právě pohyb v přiděleném prostoru s míčem a bez míče, volba řešení vybraných herních situací (pomocná přihrávka a nabídka po ní, odvaha 1x1, správné odehrání míče z předbrankového prostoru) a komunikace na hřišti.

"Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu. Až na výjimky se nám přes tréninkový deficit relativně dařilo plnit to, co jsme si řekli. Přísnější metr než obvykle dostali oba středoví hráči, na nichž by měla stát hra především v přechodové fázi. Byly tam dobré věci i špatné, napoprvé to ale oba zvládli dobře..." Jan Blabla, asistent trenéra.

Výkon celého mužstva proti poslednímu mistrovskému utkání byl nesrovnatelný. Výborným vstupem do turnaje jsme vysoko přehráli Konice. V dramatickém utkání jsme remizovali s Přerovem a další dramatické utkání s Kroměříží rozhodčí necitlivě ukončil současně s vyrovnávací brankou Vrány, která nakonec neplatila a kluci si pobrečeli. Po přestávce jsme nedokázali zopakovat výkon z předcházejících zápasů, zbytečně prohráli s Uherským Brodem a tady se pro nás turnaj zlomil. Poslední zápas se nám již vůbec nepovedl. Rychle jsme inkasovali tři branky a s Brnem, které celý turnaj suverénně vyhrálo, nakonec odešli vysoko poraženi.

"Z trenérského pohledu dnes proti kvalitním soupeřům převážily pozitiva. Je ovšem nezbytné na sobě dál poctivě a intensivně pracovat i nad rámec tréninku, než přidáme třetí jednotku do mikrocyklu. Je jen otázkou času, kdy se zlepšíme jak jednotlivci, tak jako mužstvo, získáme první automatismy, sebevědomí a začneme se posouvat..." Jan Blabla, asistent trenéra

Výsledky turnaje: TJ Sokol Konice 9:1, FC Viktoria Přerov 1:1, SK HS Kroměříž 1:2, ČSK Uherský Brod 0:2, Sparta Brno 0:10.

Za VM nastoupili: Jan Blabla, Aleš Nauš, Eliáš Trochta, Daniel Kleindorf, Damián Vrána, Sofie Hausová, Adam křížek, Jáchym Černoch, Maxmilián Veselý, Ondřej Žlebek, David Kalus, Filip Foltýn

Jan Blabla

TJ Valašské Meziříčí > Naš tým kategorie U10 na Planeo CUPu 2022

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři