Naše U10 si o víkendu zajela na kvalitní fotbalový turnaj MiniMoravu

11.11.2022

2013 na miniMoravě neporažena

Zimní přípravné období jsme začali účastí na silně obsazeném turnaji v Rožnově p.R. jedním ze série turnajů MiniMorava, kterou pořádá Valašská Fotbalová Akademie. Mezi soupeři nechyběla Opava, Zlín, Kyjov, VFA, Nový Jičín, Vsetín a Bělotín. 

Celkem 7 těžkých zápasů hraných na 17 minut pouze s přestávkou na výměnu hřišť mělo být vstupním testem po dvouměsíční přípravě mužstva pod novými trenéry Krajčou, Blablou a Kleindorfem. Cílem pro turnaj byla bez ohledu na výsledky snaha převést nejdůležitější věci z tréninkového procesu do zápasové praxe proti kvalitním soupeřům.

 

Sestava: Jan Blabla, Aleš Nauš, Daniel Kleindorf, Damián Vrána, Sofie Hausová, Adam Křížek, Jáchym Černoch, Ondřej Žlebek, Tomáš Daněk, David Cahlík.

"Všechny zápasy byly ve vysokém tempu a kluci zjišťovali, že v porovnání s okresní soutěží musí s míčem na této úrovni pracovat mnohem rychleji. Ve hře se projevila celá řada situací, kterým v tréninkovém procesu věnujeme zvýšenou pozornost a ve kterých máme ještě velké rezervy, ale kluci se stále zlepšují a předváděná hra je a bude lepší a lepší..." Vojtěch Krajča, trenér

Právě hra jeden na jednoho, pohyb ve správných prostorech, pomocná přihrávka, nabídka a jednoduché zakončení nám vycházely v prvních čtyřech zápasech, kdy jsme dokázali porazit Opavu, Valašskou Fotbalovou Akademii, Kyjov a Nový Jičín, nerozhodným výsledkem skončil zápas se Zlínem a i přes postupující únavu jsme dokázali porazit i Vsetín a Bělotín.

V jednotlivých zápasech převládly jednoznačně pozitiva. Velmi příjemným zjištěním byla skutečnost, že individuální chyby až na výjimky již skoro vůbec nepřicházely ze špatně řešených situací, ale až pod únavou a sníženou koncentrací.

"Jsme na správné cestě. Kluci stále dostávají zatím jen základy toho, jakým způsobem bychom chtěli pracovat. Nových informací je pro ně ještě moc, postupně je zpracovávají, někdo rychleji, někdo pomaleji. V tuto chvíli je pro nás důležité, aby všechny ty věci, kterým se v tréninkovém procesu věnujeme pochopili správně a ze zápasové praxe sami dostali pozitivní zpětnou vazbu..." Jan Blabla, asistent trenéra

V celém turnaji jsme neprohráli, což by nás mělo především motivačně posunout dále, abychom takovýchto turnajů odehráli co nejvíce a abychom na tento typ turnajů a proti takovýmto soupeřům mohli využít i ostatní kluky z celého mužstva. 

Děkujeme pořadatelům za možnost turnaj odehrát, děkujeme rodičům za podporu a děkujeme klukům za předvedené výkony a snahu na sobě pracovat.

Vojtěch Krajča a Jan Blabla

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Naše U10 si o víkendu zajela na kvalitní fotbalový turnaj MiniMoravu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři