Naše U11 na finálovém turnaji mládeže v Kroměříži

10.5.2022

Naše U11 se pobojovala až do finálového turnaje mládeže mezi nejlepší z nejlepších, konaný 7. - 8. 5. v Kroměříži. 

Tento víkend se naše U11 zúčastnila v Kroměříži vrcholu sezóny v podobě finálového turnaje Planeo Cupu, o který se ucházelo 164 týmu. Ve finálovém turnaji jsme obsadili 21 místo z 24 účastníků. 

V sobotu jsme zahájili skupinu ve které se bojovalo o dvě místa ve zlaté, stříbrné a bronzové skupině, která se odehrála v neděli. V základní skupině jsme získali 6 bodů a o jeden bodík nám utekla stříbrná skupina, kde jsme věděli, že bychom skončili maximálně na 16 místě. O to s větší vervou jsme se pustili do posledních 6 zápasu o umístění. Poradili jsme si s Duklou Praha 1:0, Porubou 2:0 remizovali s Šumperkem 2:2. Nestačili jsme na Přibram  0:1, Líšeň 0:2 a Hradec Králové 0:2. Ze skupiny se nám započítali 3 body a tak s 10 body jsme určitě ostudu neudělali a skončili tak na 21. místě. 

Byl to obrovský zážitek, jak pro nás trenéry, tak děti a rodiče. Hrálo se ve vynikající atmosféře. Plné tribuny povzbuzujících fanoušků, rodičů, vlajek, bubnů a trubek. Tímto děkuji naším obětavým rodičům, kteří patřili mezi nejlepší a nejhlasitější fanoušky a vytvořili  suprovní a nezapomenutelnou atmosféru. Všichni jsme si to moc užili a budem se snažit příště opět probojovat co nejdále.

Jarosalv Goláň

TJ Valašské Meziříčí > Naše U11 na finálovém turnaji mládeže v Kroměříži

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky