Naše U13 hodnotí svůj fotbalový podzim

6.12.2022

V dalším pokračování hodnocení podzimu 2022/2023 se dnes podíváme na naše mladší žáky z kategorie U13

Podzimní sezónu jsme zahájili 11.7. Součástí letní přípravy bylo i soustředění ve Valašském Meziříčí,tzv. DEZA CAMP, který vyvrcholil účastí na turnaji ValMez Cup. Na turnaji, kterého se zúčastnilo 24 týmů jsme obsadili celkově 10. místo s bilancí 5. výher a 2 porážek.

Poté následoval třitýdenní tréninkový blok s přípravou na žákovskou ligu, ve které došlo k reorganizaci a tabulka se po podzimní části dělí na silnější a slabší osmičku, které hrají na jaře již pouze mezi sebou doma a venku.

Do soutěže jsme vstoupili přímo tragicky. Po čtyřech kolech jsme se krčili na posledním 16. místě bez jediného vítězství, bez bodu a vidina postupu do elitní osmičky byla v nedohlednu. Myslíme si, že hlavní příčinou byla slabá účast hráčů na trénincích během prázdnin, kdy se stávalo, že se tréninku zúčastnilo pouze 5 hráčů.

Se začátkem školního roku a tím pádem i s pravidelnou účastí na trénincích šla výkonnost všech hráčů a tím pádem i celého týmu nahoru. Z následujících 11 mistrovských utkání jsme 8 vyhráli a zajistili si účast v elitní osmičce s 24 body a aktivním skóre 106:98.

Součástí podzimní sezóny byla také účast na PLANEO CUPU, což je neoficiální mistrovství republiky pro kategorii U13. Povedlo se nám zvítězit jak v předkole, které se hrálo ve Valašském Meziříčí, tak i v 1. kole v Olomouci. Stopkou pro nás bylo semifinále ve Frýdku-Místku, kde jsme obsadili 7. místo.

Podzimní sezónu zakončíme 9. 12. na společném posezení v Paláci sportu v Krhové. Poté bude následovat měsíční přestávka a znovu se sejdeme 9. 1. 2023. Rádi bychom posílili náš tým o šikovné a talentované hráče ročníku 2010, popř. 2011 z okolí, kteří mají zájem na sobě pracovat a zahrát si proti nejlepším týmům Severní Moravy.

Na závěr bychom jako trenéři chtěli poděkovat i rodičům našich hráčů, bez jejichž podpory by se neobešli jak trenéři tak i jejich děti.

Děkujeme, trenéři U13, Sluštík Jozef a Vladimír Kostka

 

TJ Valašské Meziříčí > Naše U13 hodnotí svůj fotbalový podzim

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři