Naše U13 se účastnila kvalitního turnaje Rohatec CUP 2013

21.6.2023

Na závěr své sezóny si kategorie mladších žáků U13 zajela na kvalitní turnaj Rohatec CUP 2023

Ve dnech 17.-18.6. se tým U13 zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje v Rohatci u Hodonína. Odcestovali jsme již v pátek 16.6. a ubytovali se v Šardicích, kde jsme absolvovali v místním nádherném areálu páteční trénink.

Samotný turnaj byl rozdělen do dvou skupin po 8 týmech. S každé skupiny postupovali první čtyři  mužstva do nedělní zlaté skupiny a týmy na 5.-8. místě hráli ve stříbrné skupině. Hrálo se systémem

každý s každým ve skupině, 1x20min, 7+1. Do turnaje jsme měli pomalejší rozjezd a první tři utkání jsme remizovali: Xaverov bílí 1:1 ( Hadaš) Znojmo 1:1 ( Krupa) Strakonice 0:0. Poté jsme nastartovali motory a porazili Chotěboř 3:0 (Šulák, Hadaš, Randýsek). Následovala remíza s Hlohovcem 0:0 a první den jsme zakončili výhrami s Vrbovou 4:0 (Krupa 2, Kelnar, Šulák) a Strážnicí 3:0 (Krupa 2, Randýsek).

V tabulce jsme obsadili 4. místo, čímž jsme splnili náš cíl dostat se do zlaté skupiny a odehrát v neděli další kvalitní zápasy.

Neděli jsme začali výhrami nad Záhorskou Bystricí 1:0 (Hadaš) a Xaverov červená 2:0 (Hadaš, Randýsek). Poté následovala remíza s Havířovem 1:1 (Valčík). V posledním utkání ve skupině s Hlohovcem nám výhra zajišťovala utkání o 1. místo. Bohužel porážka 1:2 (Kelnar) nás odsoudila k boji o bronzovou příčku. Tam jsme si zopakovali utkání ze základní skupiny, a přestože jsme měli prvních 10 minut místy až drtivou převahu nakonec pro nás utkání skončilo krutou porážkou 3:0 a ziskem nepopulární bramborové medaile.

Turnaj splnil všechny naše představy, jak kvalitou soupeřů, tak i skvělou organizací. Na závěr musím poděkovat jak hráčům, tak i velkému počtu rodičů, kteří nás doprovázeli a zajišťovali logistiku a dobrou náladu.

Turnaje se zúčastnili tito hráči:

Richard Kudělka, Martin Pobořil – Jan Skalka, Vojta Hruška, Václav Vanduch, Ondřej Kořístka, Luboš Pavelka –Kryštof Orava, Matěj Randýsek, Max Kelnar, Miroslav Hadaš, Nikolas Valčík, Daniel Krupa, Tadeáš Socha, Robert Šulák.

Josef Sluštík

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Naše U13 se účastnila kvalitního turnaje Rohatec CUP 2013

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři