Oddíl kopané TJVM opět získal status krajského fotbalového střediska

7.2.2021

Vážení fotbaloví příznivci!
Pevně věříme, že letošní rok bude opět plný fotbalové radosti na zelených trávnících. I když současná zdravotní situace není nejrůžovější, jsme přesvědčeni, že se k nám začne brzy vše obracet svou příznivější tváří. Těšíme se, že březen 2021 bude měsícem radosti z pohybu a u nás fotbalistů především pohybu s míčem u nohy.
V pokračujícím zimním čase přišla z fotbalového svazu do Valašského Meziříčí parádní zpráva. O její obsah se s námi podělil manažer klubu Antonín Hořín: Výkonný výbor FAČR na svém únorovém zasedání schválil souhrnnou zprávu k licenčnímu řízení Sportovních středisek mládeže (SpSM) na rok 2021. Náš oddíl kopané opět splnil veškerá kritéria pro udělení krajského fotbalového střediska SpSM. Fotbalový klub z Valašska tak dále bude mít své jméno mezi 37 kluby z celé ČR. Výše jsou již jen profesionální kluby s klubovými akademiemi nebo sportovní centra mládeže.“
Jak dále uvedl A. Hořín: „Udržení statusu Sportovní středisko mládeže - krajské fotbalové středisko je prestižní záležitostí. V širokém okolí je Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek jediný tým opakovaně splňující velmi přísná kritéria k přidělení místa ve vybrané společnosti.
Nebudu zastírat, že získaná pozice je pro náš klub významná i pro budoucí jistotu při zajištění financování mládežnických trenérů, což je ovšem na druhé straně obrovským závazkem, který nutí náš klub k dalšímu zlepšování vysokých standardů ve výchově fotbalové mládeže. Mezi hodnotící kritéria FAČR patří například povinná spolupráce se základní školou, kontinuální koncepční výchova mládeže nebo náročné požadavky na kvalifikované trenéry napříč všemi kategoriemi,“ dodal manažer klubu.
Na závěr A. Hořín zhodnotil fungování klubových mechanismů: „Ukazuje se, že veškeré nastavené vnitřní procesy našeho klubu jdou správným směrem a klub Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek patří mezi nejdůležitější aktéry při výchově talentované fotbalové mládeže ve městě a v širokém okolí. Velké poděkování patří především našim trenérům, kteří jsou i do budoucna základním kamenem všech příštích úspěchů při výchově fotbalové mládeže.
KS;-)

TJ Valašské Meziříčí > Oddíl kopané TJVM opět získal status krajského fotbalového střediska

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky