Pozvánka na fotbal: 1. FC Viktorie Přerov - TJ Valašské Meziříčí

6.5.2022

Šlágr 21. kola divizní soutěže je tady! Náš A tým zavítá tuto sobotu do Přerova, kde vyzve aktuálně druhý tým tabulky, 1. FC Viktorii Přerov. 

Tým Přerova aktuálně najel na skvělou formu, kdy v posledních třech zápasech nastřílel 13 branek, a drží díky tomu druhé místo v tabulce se ztrátou pěti bodů na vedoucí Hranice. Stejný počet bodů poté na 4. místě ztrácí na přerovský celek svěřenci Pavla Hajného, tým TJ Valašské Meziříčí. Tým Přerova po odchodu ostrostřelce Koryčana do Slovácka vsadil na angažmá zahraničních hráčů. Ti se však neprosadili, tak jak se očekávalo, a vstup do jarní sezóny se Přerovu nepovedl. Zejména porážka od vedoucích Hranic znamenala sestup v tabulce na druhé místo. Trenér David Rojka se však se zahraničními hráči rozloučil a zdá se, že to byl pro Přerov dobrý tah. Mladý tým opírající se o aktuálně osm branek Jiřího Kratochvíla má ambice nejvyšší. 

Hosté, TJ Valašské Meziříčí, budou chtít taky potvrdit skvělou střeleckou a herní pohodu v jarní části sezóny (kromě "výbuchu" na hřišti v Nových Sadech). Trenér Pavel Hajný se, podobně jak tým Přerova, spoléhá na rychlost a hru v pohybu. Dá se tedy čekat skvělá fotbalová podívána s těmi nejlepšími fotbalovými momenty co divizní soutěž může nabídnout. 

Výkop zápasu je plánován na sobotu 7. 5. 2022 v 16:30. Přijdťe podpořit naše borce v tomto nesmírně důležitém zápase!

AH

TJ Valašské Meziříčí > Pozvánka na fotbal: 1. FC Viktorie Přerov - TJ Valašské Meziříčí

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky