Pozvánka na fotbal: FK Bospor Bohumín - TJ Valašské Meziříčí 4. 9. 2022 v 16:00

2.9.2022

Další mistrovský zápas našeho A týmu je tady! V neděli zajíždíme do slezského Bohumína, kde vyzveme místní FK Bospor. Výkop je plánován na 16:00.

Bohumínský fotbalový klub hraje opět divizní soutěž od roku 2017 a pokud naváže na své výkony z minulé sezóny, bude se jednat o jednoho z favoritů divizní soutěže. V sezóně 2021/2022 se umístil na druhé příčce se ztrátou pouhých dvou bodů na první BFK Frýdlant. Aktuálně se po 4 kolech nachází tým Bohumína na 6. místě se 7 body za 2 výhry, 1 remízu a 1 porážku. Trenér Martin Špička se může spolehnout na celou řadu zkušených opor, například na velezkušeného obránce a kapitána týmu Ondřeje Václavíčka, na záložníka Františka Hanuse nebo Dominika Paleje. Trenér dává prostor i mladým hráčům, například Janu Kodešovi nebo Petrovi Blokschovi. 

Hosté, TJ Valašské Meziříčí, se aktuálně nachází o skóre na 1. místě tabulky s 8 body (stejný počet bodů má i druhá SFC Opava "B"). Ovšem tabulka skupiny F je velmi vyrovnaná, do 11. místa je rozdíl pouhých 4 bodů. Náš trenér Pavel Hajný se může spolehnout na již tradiční složení týmů, jako Martina Výmolu, Martina Švece, Viktora Žilinského nebo Pavla Macíčka. Neměl by chybět ani Jonáš Vrána, který do minulého zápasu zásahl ze zdravotních důvodů až ve druhém poločasu. Zápas slibuje určitě skvělou podívanou a naši fanoušci určitě věří, že šňura neporazitelnosti se natáhne o další zápas. 

Pro naše věrné fanoušky, odjezd autobusu je ve 13:30 od fotbalového stadionu.

AH

TJ Valašské Meziříčí > Pozvánka na fotbal: FK Bospor Bohumín - TJ Valašské Meziříčí 4. 9. 2022 v 16:00

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky