Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - FC Bílovec 18. 3. 2023 v 10:00

16.3.2023

První domácí zápas jarní části sezóny je tady! Již tuto sobotu v 10:00 vypukne první mistrovský zápas tohoto jara. Pro naše fanoušky jsme si připravili bombastickou tombolu o zájezd do Chorvatska. 

Fotbalová sezóna se opět o víkendu naplno rozbíhá. V sobotu v 10:00 vyzveme v prvním mistrovském zápase doma tým FC Bílovec. Náš soupeř vstupuje do jarní časti sezóny ze třetího místa s 23 body. Divizní tabulka skupiny F je však velmi vyrovnaná, náš A tým se nachází na 8. místě s 18 body. Náš soupeř to má do sezóny jasné, dle vyjádření trenéra Jana Woznici pro server denik.cz, jsou cíle Bílovce nejvyšší a budou chtít útočit na postup. Samozřejmě náši hráči budou chtít taky vylepšit své postavení v tabulce a bojovat o příčky nejvyšší. Společné měření sil v podzimní části sezóny dopadlo remízou 2:2. Zápas tak slibuje dobrou fotbalovou podívanou.

Navíc jsme si pro naše fanoušky připravili bombastickou tombolu. Ve spolupráci se společností CK Valaška máme pro jednoho z Vás, který navštíví na jaře nějaký náš domácí zápas lukrativní výhru. Zájezd s CK Valaška do Chorvatska na zavírání moře! Pravidla jsou prosté: stačí si koupit vstupenku na domácí zápas, o poločase mít štěstí a být vylosován a postoupit do super finále. To proběhne na posledním domácím zápase v pátek 2. 6. 2023, kde ze všech jednotlivých výherců vylosujeme jednoho, který získá poukaz na dovolenou v Chorvatsku zcela GRÁTIS!

Tak přijďte v sobotu na fotbal popořit naše borce v důležitém boji o mistrovské body!

AH

TJ Valašské Meziříčí > Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - FC Bílovec 18. 3. 2023 v 10:00

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři