Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 11. 9. 2022 v 10:00

9.9.2022

Netradičně v neděli 11. 9. 2022 v 10:00 přivitáme v dalším mistrovském zápase našeho A týmu soupeře FK SK Polanku n. O.

Fotbalový klub SK Polanka nad Odrou se řadí mezi tradiční kluby s devadesáti letou historií a aktuálně dlouhodobě hrající moravskoslezskou divizi. Minulou sezónu se tým umístil na třetím místě divizní tabulky se ztrátou pouhých 4 bodů na první BFK Frýdlant. V probíhající sezóně se však po pěti kolech nachází se třemi body na posledním místě divizní tabulky za tři remízy a dvě prohry. Valašskomeziřičskou stopou v týmu je Milan Urban, který v týmu Polanky aktuálně působí na pulroční hostování. Další valašskou stopou v týmu je Jaroslav Paprskář, který do týmu přešel z týmu FK Vigantice. Tým pod vedením Reného Vojtěška se může spolehnout například na služby Radka Coufala, Adama Leibla nebo letitou stálici klubu Tomáše Gajďoka. 

Domácí TJ Valašské Meziříčí se po posledním zápase a prohře 2:0 v Bohumíně propadlo na 6. místo divizní tabulky a naši hráči budou chtít určitě opět naplno bodovat. O celkovou neporazitelnost jsme sice přišli, ale doma je tým okolo Pavla Hajného stále stoprocentní. Domácí tým se bude moci spolehnout na služby našich fotbalových stálic, jako je Martin Výmola, Viktor Žilinský nebo Martin Švec. Zápas slibuje určitě pěknou fotbalovou podívanou a věříme, že i spoustu branek na tu správnou stranu. 

Výkop je plánovan netradičně na neděli v 10:00 a jak je již dobrým zvykem, nápoj a klobása je k zakoupené vstupence zcela GRÁTIS!

Tak přijďte pořádně zafandit a ukázat, kdo je tady doma!

AH

TJ Valašské Meziříčí > Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 11. 9. 2022 v 10:00

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři