Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - MFK Havířov 23. 9. 2022 v 16:30

22.9.2022

Netradičně v pátek 23. 9.  v 16:30 vyzveme v dalším domácím zápase soupeře MFK Havířov. Klobása a nápoj opět ke vstupence GRÁTIS!

V pátek vyzvou naši hráči svého soupeře,tým MFK Havířov, o další mistrovské body. MFK Havířov se aktuálně nachází na 8. místě s 9 body, za dvě výhry, tři remízy a dvě porážky. V posledním zápase naši hosté remizovali 1:1 na domácí půdě s týmem FC Slavoj Olympia Bruntál. Trenérem našich hostů je bývalý ligový hráč, Miroslav Matušovič, který jak týmu FC Baník Ostrava, tak i v dresu Sparty Prahy, pomohl k zisku ligových titulů. Tým MFK Havířov má nastarost již téměř deset let a v zítřejším zápase se bude moci spolehnout na služby zkušeného kapitána týmu Pavla Malcharka nebo na služby Tomáše Wojnara. V zápasech však dostávají prostor i mladí hráči, například Vojtěch Kaniok, Alex Kisza nebo Jonasz Rafal Peikos. 

Domácí TJ Valašské Meziříčí, pod vedením uznávaného trenéra Pavla Hajného měli sice vyborný vstup do sezóny, ale po dvou prohrách v Bohumíně a naposledy doma s týmem z Polanky n. O. se nacházejí na 9. místě tabulky s 8 body. Zítra tak budou chtít jednoznačně pořadně zabrat a doma naplno bodovat. Minulý víkend měli hráči volno, z důvodu přeložení zápasu s Unii Hlubinou na jiný termín - zápas se odehraje na státní svátek 28. 9. v 10:00. Doma se představí standartní sestava v čele s kapitánem týmu Martinem Výmolou. 

Páteční termín byl zvolen hlavně pro naše fanoušky, kteří jak věříme, si najdou na stadion cestu v hojném počtu. Pomoci tomu má i opět akce, ke vstupence klobása a nápoj zcela GRÁTIS! Tak nám přijďte pořádně zafandit a ukázat, kdo je tady doma! 

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - MFK Havířov 23. 9. 2022 v 16:30

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři