Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - MFK Karviná "B", 20. 5. 2023 v 10:00

19.5.2023

V sobotu v 10:00 vyzveme doma lídra divizní tabulky, rezervu týmu MFK Karviná. 

Již zítra, tj. v sobotu v 10:00, vyzveme první tým divizní tabulky, MFK Karviná "B". Karviné se zatím v této sezóně daří a to jak v mužských, tak i mládežnických kategorií. Jejich A tým je aktuálně první v druholigové tabulce a postup zpět do první ligy mají tak tři kola do konce na dosah ruky. Béčko v divizi čekají ještě čtyři kola a to včetně zítřejšího zápasu. Aktuálně má karvinská rezerva 44 bodů za 13 výher, 5 remíz a 4 prohry. S náskokem 2 bodů před překvapením sezóny, Unií Hlubinou, tak budou chtít určitě u nás naplno bodovat. 

Náš tým sice čeká těžký soupeř, ale určitě budeme chtít soupeře překvapit, tak jak na začátku jara Opavu B. Naši muži jsou aktuálně na pátém místě tabulky s 35 body za 10 výher, 5 remíz a 7 proher. Na čtvrtý Bohumín ztrácíme již pět bodů a naopak na šestý Nový Jičín máme náskok pouhého bodu. Svěřenci Pavla Hajného budou chtít určitě předvést jen to nejlepší. Sezóna se blíží ke konci a každý bod se do konečného pořadí počítá. 

Samozřejmě velká tombola o zájezd do Chorvatska na závírání moře s CK Valaška nesmí chybět. Stači si zakoupit lístek a doufám, že budete vylosováni a postoupíte do velkého superfinále. Na posledním domácím zápase potom vylosujeme jednoho z Vás, který získá dovolenou v Chorvatsku zcela zdarma!

Tak přijďte podpořit naše hráče v dalším důležitém divizním zápase!

O zelenobílém dresu se nezdá jen našim mužům, ale i staršímu dorostu. Toho čeká v neděli v Karviné přímý boj o prvenství v dorostenecké divizi. MFK Karviná U18 má aktuálně 65 bodů a naše U19 má bodů 59 a zápas s Přerovem k dobru. Zápas se odehraje v neděli v 10:00 na travnatém hřišti v Bažanticích. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - MFK Karviná "B", 20. 5. 2023 v 10:00

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři